Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Vonkajšie plafondy

Vonkajšie plafondy

Vonkajšie povrchy sa najčastejšie používajú na osvetlenie vstupných dverí do domov, záhrad, kancelárií a obchodov. Tento typ osvetlenia dokonale nahrádza závesné svietidlá, zaberá málo miesta a poskytuje dokonalé rozptýlenie svetla a zvýrazňuje hodnoty v okolí domu.

Externé plafondy

Moderné záhradné osvetlenie vo forme externých plafondov mení zónu miesta alebo sa stáva originálnym dekoratívnym prvkom vonku. Takéto svietidlá sú odolné voči negatívnym vplyvom prostredia, vyznačujú sa spoľahlivosťou a trvanlivosťou. Vonkajšie LED stropy poskytujú vynikajúcu ochranu pred vetrom a prachom. Nemajú strach z teplotných zmien, sú bezpečne pripojené k základni, čo im umožňuje riešiť silné poryvy vetra. Každá z nich je označená indexom IP, tj stupeň ochrany pred vlhkosťou a prachom.

Plochy majú nástenné alebo stropné upevnenie, takže sa dajú použiť nielen na vstupných dverách, ale aj na fasádach domov. Výrobok musí byť nielen zodpovedný za osvetlenie priestoru, ale aj priťahovať pozornosť neobvyklým tvarom, krásou a eleganciou, vďaka čomu má dekoratívnu funkciu. Domáce priestory sú dokonale osvetlené vďaka možnosti vertikálnej alebo horizontálnej montáže.

Bezpečné a originálne záhradné plafondy

Domy usporiadané v akomkoľvek štýle môžu byť osvetlené záhradnými stropnými obkladmi dostupnými v zaujímavom dizajne prispôsobenom akejkoľvek estetike. Originálny dizajn a splnenie požadovaných bezpečnostných kritérií robí z LED externých stropných svietidiel najžiadanejšie zariadenia na osvetlenie vonkajších priestorov.

Záhradný strop v šedom odtieni z hliníka a priehľadného tvrdeného skla je najčastejším výberom ľudí, ktorí hľadajú svietidlá s jednoduchým, ale zaujímavým tvarom. Robustná konštrukcia zabezpečuje jeho použitie vo všetkých podmienkach prostredia, LED žiarovky, ktoré premieňajú elektrinu na svetlo a nie na teplo, čím poskytujú estetickejší zdroj svetla a energetickú účinnosť.

Vonkajšie stropné a stropné LED stropné svietidlá

Nákupom LED vonkajších stropných svietidiel vyrobených z moderných materiálov sa získava spoľahlivý produkt, ktorý je tiež veľmi úsporný. Kvôli nedostatku vystavenia UV žiareniu si produkt zachová svoj pôvodný vzhľad po mnoho rokov bez zmeny farby a stupňa priehľadnosti. LED osvetlenie je energeticky najúčinnejším zdrojom osvetlenia, je omnoho odolnejšie voči otrasom a nárazom z tradičných žiaroviek. Okrem toho neobsahuje ortuť ani iné škodlivé látky.

Plafonds sú malé zariadenia, ktoré dokonale zapadajú do iných vonkajších zariadení. Inovatívne riešenia používané pri výrobe plafondov poskytujú možnosť ich použitia všade tam, kde je potrebné osvetlenie stien alebo stropov. Kov, plast, sklo sú materiály používané dizajnérmi takéhoto osvetlenia záhrady.

Jednoduchá konštrukcia stropného stropného LED stropu umožňuje získať súvislý celok s celou osvetlenou plochou. Kváder vo farbe tmavosivej a bielej poskytuje jemný zdroj svetla, ktorý sa bude používať doma, na terase, v garáži atď.

Typický dizajn nástenného alebo stropného stropného svietidla v bielej farbe z polykarbonátu nemá žiadne zbytočné detaily, čím vytvára užívateľom možnosť inštalácie vo väčšine architektonických štýlov. Kruhový tvar stropu umožňuje použitie zariadenia vo verejných budovách a domoch.

Centrum znalostí o osvetlení - blog

Záhradné osvetlenie - aranžmány a rady Garden

Aké lampy do záhrady zvoliť? Sú nákladné na prevádzku? Ako naplánovať nakupovanie? S podrobnosťami vám povieme niečo o zariadeniach na osvetlenie záhrady. Navrhneme vám, ako ich môžete použiť, aby ste potešili svoju nádheru!

Rustikálne interiéry Rustic floor lamp

Rustikálne osvetlenie a rustikálny štýl

Prečítajte si o trende interiérového dizajnu, ktorý je tento rok najmódnejší, alebo sa pozrite, čo sme si pre vás pripravili v kategórii rustikálne lampy.

Rustikálny štýl - nedávno veľmi módny. Mnoho architektov ju zavádza do svojich projektov. Veľa ľudí čerpá inšpirácie z internetu, upravuje alebo dotvára vaše interiéry v rustikálnom štýle. Charakteristika tohto štýlu je zložitá. Vplyv mnohých dizajnérskych trendov navyše spôsobil, že sa definícia rustikálneho štýlu v priebehu rokov zmenila a zmenila.

Čo spôsobilo, že tento zdanlivo skromný architektonický trend si získal srdcia toľkých ľudí a získal si veľa priaznivcov? Zaujíma vás, čo je to rustikálny štýl? Začnime od začiatku.

Vonkajšie plafondy