Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Fabbian Svetlá Fabbian Svetlá

Talianska továreň na lampy a lustre Fabbian vznikla asi pred 50 rokmi. Od dnešného pôsobenia na trhu sa továreň výrazne odlišuje od iných talianskych výrobcov dekoratívnych svietidiel, ktorých myšlienky sú plne založené na tradičnej remeselnej škole, ktorá zahŕňa dekoratívne tvary, sklo, kovové rámy.

Čo charakterizuje Fabbian lampy?

Fabbian lampy stelesňujú inovatívne nápady na dizajn, vytvárajú lampy v modernom high-tech štýle a minimalizme. Prepracovaný vzhľad celého radu lámp priťahuje pozornosť ľudí, ktorí držia krok s dobou a určite milujú výnimočné, extravagantné veci. Jednoduchosť linky, správnosť formulárov, monochromatický a nezaťažený pomer sú zobrazené v tomto osvetlení.

Svietidlá, svietidlá a stropy Fabbian dokonale dopĺňajú interiéry domov v modernom štýle a pomáhajú vytvárať vizuálnu integritu kompozície. Napriek vášni pre taliansku tradíciu, Fabbian zostane načas, a tak čoraz častejšie vyvíjajú špeciálne energeticky úsporné systémy, ktoré nepoškodzujú životné prostredie.

Stropné svietidlo Fabbian je dobrým ultra-moderným riešením pre domáce osvetlenie. Projekt je plne realizovaný z hľadiska praktickosti a kvality osvetlenia, nenápadný dizajn vybledne v pozadí, kvalita a kompaktnosť sú prvé. Usporiadanie lampy je klasickou kombináciou krištáľového skla s kovovým príslušenstvom. Toto osvetlenie môžete voľne implementovať do obývačky, spálne, jedálne, chodby.

Prívesková lampa Fabbian môže byť tiež vyrobená z poniklovaného kovu s polyesterovou suspenziou. Lampa v tvare chrómovanej šošovky s priemerom 9 cm poskytuje jasnú, intenzívnu žiaru. Rukoväť je zabudovaná do stropu. Tento typ osvetlenia plní svoje funkcie v mládežníckej izbe, spálni, jedálni a chodbe.

Fabbian lampy

Nástenné svietidlo vyrobené podľa návrhu talianskych majstrov. Obdĺžniková sklenená konštrukcia sa zatvára, LED svietidlo je vybavené otočným mechanizmom na smerovanie svetelného lúča správnym smerom. Sconces Fabbian je sofistikovaný štýl, ktorý obsahuje jednoduchú minimalistickú formu. Fabian svietniky nemôžu jednoducho vyplniť dom s útulným svetlom, môžu nastaviť interiér správne a dať mu jedinečný charakter.

Tento výsledok je výsledkom kombinácie rôznych materiálov, ktoré sa na prvý pohľad zdajú byť úplne nekompatibilné. Áno, tak studený chróm je doplnený teplým drevom. Priehľadné bezdierkové sklo môže byť doplnené ťažkými vložkami z rôznych kovov.

Napríklad nástenná lampa v striebornej farbe od talianskeho výrobcu Fabbian. Svietidlo a základňa takéhoto nástenného svietidla sú vyrobené z kovu pokrytého lesklým lakom. Nástenné svietidlo sa dá ľahko otočiť o 360 stupňov vďaka "hadici", ktorá predstavuje štruktúru podporujúcu jeden zdroj svetla. Takýto typ osvetlenia môže byť inštalovaný v obývacej izbe, spálni, jedálni, chodbe.

Dizajnéri sa neboja experimentovať a robiť vynikajúcu prácu, vytvárať funkčné, neobvyklé Fabbské sconces. Popolky pripomínajú prázdne poháre na whisky vyrobené z olovnatého skla , vďaka čomu sa vyznačujú zvýšeným indexom lomu než predtým používané obyčajné sklo. Musíte ich zapnúť a opojné svetlo naplní váš domov komfortom a pokojom. Kostra z leštenej chrómovej steny v kombinácii s netradičnými odtieňmi pôsobí pôsobivo v obývacej izbe, spálni, hale a jedálni.

Plafonds Fabbian

Fanúšikovia minimalizmu budú venovať pozornosť originálu osvetlenia. Vďaka svojmu štvorcovému tvaru vyzerá Fabbian plafond ako dokonalý príklad kombinácie jednoduchosti a chuti. Táto konštrukcia umožňuje nielen správne rozdeľovať svetlo v miestnosti, ale aj šetriť miesto. Priehľadná farba minimalistického krytu, čo tiež znamená tienidlo a kovový rám spolu, vyžaruje charakteristické rozptýlené svetlo, ktoré vyzerá pôsobivo, keď je zapnuté. Plafon môže byť použitý ako doplnkové osvetlenie v spálni, kuchyni a chodbe.

Fabbial plafonds majú sofistikovaný vzhľad, čo znamená, že dizajnéri naozaj vedia, čo sú chuť, štýl a kvalita. Hlavná časť výrobkov sa vyrába v modernom štýle s výraznými, lakonickými formami. Transparentné alebo matné sklo v kombinácii s chrómovaným telom a pokročilými konceptmi sú ideálne pre moderné interiéry.

Plafond Fabbian je moderné svietidlo, ktorého dizajn a funkčnosť sa ľahko zmestia do interiéru. Obdĺžnikový kovový tvar s nerezovým plášťom má tri priestory pre žiarovky, saténové matné sklo je povrchovou úpravou stropu.

Ďalším rovnako elegantným kusom vybavenia je Fabbian plafond s extravagantným dizajnom. Krištáľové sklo obsahujúce vo svojom zložení veľké množstvo oxidu olovnatého sa použilo na výrobu šošoviek, ktorých vnútorné strieborné striebro dáva nezvyčajný efekt rozptylu svetla. Množstvo skla vytvára jedinečnú hru svetla. Ideálny pre milovníkov inovatívneho interiéru, vytvára atmosféru tepla a pohodlia. Charakteristickým rysom Fabbian je neustále hľadanie harmónie skla a svetla.

Fabbian - Recenzie na výrobky


Nástenné svietidlo Fabbian Lens F46 45W 60cm - Brúsený bronz - F46 G01 14
17. Apríl 2020
Nástenná lampa skvelá a v kombinácii so závesnou lampou navyše! odporúčame!

Fabbian Beluga Royal Ø40 závesné svietidlo - Titán - D57 A55 34
16. Apríl 2020
Krásna lampa, nad jedálenským stolom darčeky navyše, odporúčam!

Závesné svietidlo Fabbian Sospesa D42A01 00
08. Apríl 2020
Lampa vyzerá nádherne! odporúčam!

Nástenné svietidlo Fabbian D21D0715
07. Apríl 2020
Nástenné svietidlo vyzerá jemne a veľmi elegantne. odporúčam lampu a nakupujem!

Fabbian Beluga Royal Ø40 závesné svietidlo - Titán - D57 A55 34
05. Marec 2019
Odporúčaná predajňa s profesionálnym servisom - výnosnejšia ako v iných obchodoch;) - dominik k

Fabbian Svetlá Fabbian Svetlá