Doprava zdarma od €100
Viac ako 44 000 produktov
{{ aa_name() }}

Upínacie svetlá

Upínacie svetlá

Osvetlenie miestností má veľký význam. Ovplyvňuje efektívnosť práce a učenia. Okrem toho, lampy sú už dlho neoddeliteľnou súčasťou interiéru. Ak chce niekto kúpiť stolnú lampu na prácu, musí si vybrať typ a jas osvetlenia. Lekári odporúčajú používať lampy s nízkou spotrebou energie až 60 wattov s rozptýleným svetlom. Za týchto svetelných podmienok bude zaťaženie očí minimálne.

Podľa typu svietidla rozdeleného na: \ t

  • Wolfram. Princíp činnosti tohto svietidla je nasledovný: elektrický prúd prechádza vláknom. Zahrieva sa a vyžaruje svetlo. Jedná sa o tzv. Nízkorozpočtové stolné lampy. Ich cena je k dispozícii každému.
  • Halogén. Pracujú na podobnom princípe, vo vnútri lampy sa nachádza len tlmivý plyn. Výhodou halogénovej žiarovky je to, že rozptyľuje prirodzené spektrum žiarenia a má dlhšiu životnosť ako vyššie opísané stolné lampy.
  • LED diódy. Spoľahlivý a energeticky úsporný zdroj svetla pre pracovný priestor. Vytvára pohodlné pracovné podmienky s dokumentmi alebo v počítači. LED diódy sa počas prevádzky prakticky nezohrievajú, nemajú strach z otrasov, svietia jasne a bez blikania.

Stolové sviečky

Osvetlenie je dôležitým atribútom domácnosti a kancelárie. Pre začiatočníkov, študentov a úspešných firemných riaditeľov na pracovisku vyžadujú vysoko kvalitné svetelné zdroje. Moderné upínacie lampy sú klasickým zariadením, užitočnosťou a trvanlivosťou, ktorá je súčasťou pôvodnej verzie.

Upínacie lampy sú určené na pripevnenie na stôl alebo pracovnú dosku v závislosti od účelu. Je to pohodlná konštrukcia, pretože môžete nasmerovať svetlo na požadovanú oblasť, čím sa dosiahne optimálna úroveň osvetlenia. Upínacia lampa poskytuje možnosť voľne pohybovať svetelným zdrojom po povrchu stola, ako aj nastavovať výšku lampy nad stolom, čo poskytuje optimálnu úroveň osvetlenia pre všetky typy prác.

Nová generácia LED terminálových lámp poskytuje optimálnu úroveň osvetlenia pre všetky druhy práce, nespôsobuje vizuálne nepohodlie, oslnenie a nevytvára svetlice a tiene. Tento typ osvetlenia LED spotrebuje 10-krát menej energie ako jeho predchodca.

Upínacia lampa je vynikajúcou voľbou pre prácu nielen pre študentov, ale aj pre dizajnérov pracujúcich doma alebo v štúdiu. Vďaka otočnému upevneniu je lampa pevne pripevnená k povrchu dosky stola a umožňuje osvetlenie pomerne veľkého povrchu, čo je obzvlášť výhodné pri práci na veľkých projektoch vrátane výkresov. Strieborná šedá farba produktu dokonale zapadne do každého biznisu, mládeže alebo študentského interiéru.

Prirodzene, osvetlenie kancelárskych miestností a izieb vytvára mierne odlišnú atmosféru ako v obývacej izbe. Tu potrebujete osvetľovacie lampy so správnou konštrukciou. Kancelárske svietidlá by mali súčasne spĺňať dve dôležité funkcie: zabezpečiť správnu úroveň osvetlenia na stole, vyhnúť sa namáhaniu očí a zároveň zodpovedať dizajnu pracovnej miestnosti.

Upínacie lampy majú vysokú, vysokú kvalitu a pôsobivý dizajn. Jedným z príkladov je kancelárska koncová lampa ideálna pre moderné interiéry. Zariadenie je vyrobené zo spoľahlivej suroviny, vďaka kovovej konštrukcii môže užívateľ nasmerovať svetelný zdroj v ľubovoľnom zvolenom uhle. Moderný a pôsobivý dizajn a vynikajúca stabilita lampy uspokojí ľudí aj pri vysokých estetických požiadavkách.

Svietidlo sa perfektne hodí do vnútra

Svetlá klipu sú zvyčajne ľahké a kompaktné. Takéto svietidlá môžu byť inštalované v akejkoľvek polohe. Zaberajú málo miesta a šetria priestor na stole. Výhody, ktoré poskytuje klip svetla sú: praktickosť, funkčnosť, dobrý dizajn, rozumnú cenu.

Príkladom takéhoto osvetlenia je čierna a strieborná sviečka s malou veľkosťou. Je to optimálne riešenie pre organizáciu osvetlenia doma a na pracovisku. Dáva jasný cieľový lúč svetla, preto je široko používaný pri čítaní a písaní, pracuje s jemnými detailmi. Dizajn poskytuje pohodlnú montáž, takže môže byť bezpečne nainštalovaný na správnom mieste. Prístroj má nastaviteľný difúzor, ktorý umožňuje nasmerovať lúč správnym smerom.

LED klipová lampa namontovaná na flexibilnej nohe, ľahko sa ohýba v ľubovoľnom smere, smerujúc svetelný lúč na správne miesto. Malý klip bezpečne pripevní lampu k stolu alebo polici a ekonomická LED zabezpečí rovnomerné a jasné svetlo. Takéto svietidlo pomôže, keď niekto chce čítať, keď je dom už spí. Výhodou tohto typu osvetlenia je mobilita, praktickosť a pekný dizajn.

Upínacie svetlá