Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Anglické lampy

Anglické lampy

Anglický štýl je veľmi voľná koncepcia. Je to bezpečné povedať, že sú veľmi útulné, bytové interiéry, ktoré milujú bohatstvo peknými detaily, drevo, mäkké vankúše a textílie všeobecne, veľkými pohovkami a kreslami splynúť. English štýlu lampy by mali byť veľmi pohodlné a atmosférický dostať najlepšie z miestnosti. Ďalšou vlastnosťou je averzia voči centrálnemu svetlu. Briti dávajú prednosť stropným svietidlám, stolným lampám a pekným svietidlám, zatiaľ čo stropné lustre v anglickom štýle sú osvetlené len pri slávnostných príležitostiach.

Anglické lampy - základné požiadavky na štýl

Pri navrhovaní interiéru v anglickom štýle je jednou z najdôležitejších úloh správny výber svietidiel. V tradičných interiéroch v anglickom štýle sa klasické lustre a svietniky často používajú nielen na osvetlenie miestností, ale aj na výzdobu, čo je dôvod, prečo by ich tvar a prevedenie mali jasne zodpovedať tomuto štýlu.

Anglické klasické lampy existujú za čas a budú vždy potrebné a vhodné. Tradičné formy klasických lustrov, svietidiel a nástenných svietidiel zdôrazňujú serióznosť a eleganciu anglických interiérov. Materiály na výrobu lámp zostávajú nezmenené: krištáľ, sklo, kov, mosadz, striebro a zlato dodávajú anglickým interiérom aj šarm a šarm.

Anglické osvetlenie je najštýlovejšie stropné svietidlo pre osvetlenie schodov, chodieb, chodieb, kuchýň. Hlavnými svetlami na vytvorenie nálady sú stolové lampy, pretože mäkké nízkoúrovňové osvetlenie dodáva interiéru príjemnejšiu atmosféru. Kreslo pri krbe s lampou na čítanie je synonymom anglického pohodlia.

Čo vyniká anglické osvetlenie?

Obrovský výber útulných krásnych lámp a svietidiel v anglickom štýle je pre tých, ktorí milujú miestne osvetlenie. Môžete experimentovať so všetkými typmi tkanín a povrchových úprav. Čím pohodlnejšie sú svetelné zdroje, tým lepšie.

Nemôžete však používať viacfarebné alebo halogénové osvetlenie, akékoľvek podsvietenie nebude vhodné pre interiéry v anglickom štýle . Tento štýl je viac než tradičný. Osvetlenie by malo byť čo najpríjemnejšie.

Príklady anglických svietidiel

Pozor na detail: vzor na tapete by sa mal prekrývať so všetkým ostatným, aj keď je to malá nástenná lampa. Ak motív na stene obsahuje listy, luster s kovovým rámom z bronzu / zlatého lesku a bielymi odtieňmi opálového skla bude vyzerať krásne. Okolo rámu a tienidlá, jemne pletené listy pridať náladu a zvláštnosti. Tento luster v anglickom štýle bude použitý v obývacej izbe, jedálni, spálni a chodbe.

Kov a sklo v stoji, stôl, závesné svietidlá, nástenné svietidlá sú nenahraditeľnou kombináciou dokonalých materiálov na zdôraznenie anglického štýlu. Krásne a subtílne stojaté svietidlo v angličtine, ktorého základňa je vyrobená z kovu v zlate, s veľkolepou úpravou v tvare ohnutých tyčí bude dobrým prvkom usporiadania obývačky a spálne. Tienidlo lampy v tieni svetlej béžovej zvýrazňuje obmedzenie dizajnérskej myšlienky.

Impozantné nástenné svietidlo, ktoré dokonale doplní dom, je dvojité nástenné svietidlo, ktoré odkazuje na anglický a klasický štýl. Krásne klasické svietniky sú neoddeliteľnou súčasťou výzdoby stien v tradičnom anglickom interiéri. Dva samostatné svetelné zdroje obsiahnuté v šedých tienidlách namontovaných v jedinom kuželi z čierneho kovu sa stanú nielen prízvukom zdôrazňujúcim štýl, ale aj zaujímavou výzdobou obývačky, spálne, jedálne a chodby.

Krištáľ a kov sú materiály, z ktorých sú vytvorené nápadné lustre a anglické závesné svietidlá, ktoré tvoria osvetlenie obývacej izby. Luster z mosadze a krištáľu pridá do bytu, v ktorom bude nájdený, dizajn a náladu. Opísané osvetlenie bude perfektné v obývacej izbe. Dangling kryštály dávajú rafinovanosť, náladu a vytvoriť pocit osláv.

Centrum znalostí o osvetlení - blog

Fabbian Illuminazione osvetlenie cubetto plafon

Spoznajte výrobcu dokonalého osvetlenia Fabbian alebo choďte priamo do ponuky žiaroviek Fabbian dostupnej v obchode - kliknite sem

Spoločnosť Fabbian Illuminazione bola založená v roku 1961. Postupom času si výrobca získal reputáciu a rešpekt na svetelných trhoch po celom svete. V ponuke výrobcu sú moderné žiarovky vyrobené z najkvalitnejších komponentov a navrhnuté tými najkreatívnejšími dizajnérmi. V súčasnosti sa značka Fabbian predáva v Európe a Ázii prostredníctvom podnikových obchodov a sprostredkovateľov a jej sesterské spoločnosti pôsobia na trhoch v USA a Hongkongu.