Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Nábytok WoodMan

Nábytok WoodMan - kvalitné výrobky z bukového dreva.

Predstavujeme vám nábytok na voľný čas vyrobený z masívneho dreva. Patria k nim robustné postele, multifunkčné rozkladacie pohovky, kreslá, konferenčné a nočné stolíky. Hlavnou myšlienkou dizajnu je spojenie nadčasového dizajnu s funkčnosťou pomocou prírodných materiálov. Výberom produktov WoodMan ideálnych do hosťovskej izby získate pohodlný priestor aj na malej ploche.

Zaujímajú vás kreslá do obývačky alebo čalúnený nábytok s funkciou spania?

Produkty značky WoodMan sú rozhodne nábytkom na roky s pozoruhodným využitím. V obývacej izbe sa bude dobre vynímať rozkladacia pohovka Le MAR určená na spanie navyše. Ďalším zaujímavým dizajnom je pohovka Allegro, ktorá má v sebe funkcie až 3 kusov nábytku. Dobre poslúži ako klasická pohovka, rozkladacia pohovka a samostatná posteľ pre hostí. Fanúšikom škandinávskej klasiky odporúčame model MEXICO. V tejto sérii je pohovka doplnená kreslom a konferenčným stolíkom s rovnakým názvom. Spoločne tvoria pohodlnú súpravu na chvíle strávené s rodinou a priateľmi.

Pýtate sa, koľko stojí futón? Vyberte si ideálny model pre vás.

Máte malý priestor a viete, že tradičná pohovka by miestnosť zahltila? Ideálnym riešením v tejto situácii sa stanú módne futóny Layti dostupné v 2 veľkostiach. Funkcia rozkladania sa hodí aj pri prijímaní hostí. Aby mohli stráviť noc v pohodlí, stojí za to postarať sa o pohodlné miesto na odpočinok. Futón umiestnený pri balkónovom okne vytvorí jedinečný kútik na chladné večery. V sprievode teplého nápoja a dobrej knihy nebude žiadny večer hrozný.

Pripravte sa na pohodlný nočný odpočinok.

Pohodlná posteľ je nevyhnutnou súčasťou každej spálne. Výberom minimalistického modelu získame ďalší priestor. Sortiment s tradičným japonským dizajnom sa stal horúcim trendom. Postele sú k dispozícii v mnohých farbách. Vďaka klasickému dizajnu dobre fungujú bez ohľadu na interiér. Tieto a ďalšie modely nájdete v našej ponuke. V našom sortimente nájdete výrobky pre dom a záhradu. Bez námahy dosiahnete pohodlný interiér v modernom štýle. Nemáte za čo!

Nábytok WoodMan