Doprava zdarma od €100
Viac ako 44 000 produktov
{{ aa_name() }}

Stolové lampy

Stolové svietidlá

Ľudia, ktorí trávia väčšinu dňa prácou na stole, vedia, aké dôležité je správne osvetlenie. Stolná lampa sa stáva nevyhnutným doplnkom. V závislosti od našich potrieb bude fungovať v kancelárii, v súkromnej kancelárii aj v detských izbách. Budú tiež ideálne pre ľudí, ktorí majú radi čítanie vo večerných hodinách, keď ležia v posteli. Poskytne optimálnu úroveň svetla, vďaka ktorej budeme pracovať efektívnejšie a pohodlnejšie. Vyhneme sa tiež riziku zhoršenia zraku.

V ponuke, ktorú prezentujeme, existuje mnoho modelov, navyše v rôznych štýloch. Týmto spôsobom si každý zákazník môže jednoducho vybrať kópiu, ktorá spĺňa nielen potreby, ale aj usporiadanie danej miestnosti. Stojí za zmienku, že stolová lampa prestala byť len funkčným doplnkom, ale aj módnym doplnkom, ktorý oživí akýkoľvek interiér.

Stolové lampy - praktickosť, mobilita a spoľahlivosť v jednej forme

Rozmanitý sortiment robí výber konkrétneho kusu nie tak zrejmým. Pri nákupe by sme sa mali riadiť predovšetkým praktickosťou a funkčnosťou. Hlavnou úlohou stolnej lampy je maximálna ochrana očí a správny rozptyl svetla. Rovnako dôležité je mať pevnú konštrukciu. Moderná technológia v kombinácii s veľkou pozornosťou venovanou detailom povrchovej úpravy vedie k bezkonkurenčnej životnosti a spoľahlivosti. Vďaka tomu sa jednorazové náklady premietajú do mnohých rokov používania. Okrem toho, inovatívne aplikácie robia ponúkané produkty výnimočnými vyššou účinnosťou a energetickou účinnosťou. Okrem toho, atraktívne ceny znamenajú, že kancelárske lampy nemôžu chýbať v žiadnom dome.

Štýlové stolné lampy

Práca sa stáva oveľa príjemnejšou, ak pre ňu vytvoríme správne podmienky. Štýlové stolové lampy prinášajú do interiéru klímu a charakter. Pracujú v každej miestnosti, modernej aj minimalistickej. Všetko záleží na tom, či sa rozhodneme pre štýlovú lampu s tienidlom alebo kryštálmi, alebo výrobok s jednoduchšou a zároveň originálnou formou. Napriek tomu stojí za to položiť lampu s nastaviteľným ramenom alebo tienidlom, ktoré dáva možnosť nastaviť výšku a uhol dopadu svetla. Svetlo nasmerujeme presne tam, kde ho potrebujeme.

Stolná lampa pre detskú izbu

Pokiaľ ide o detské doplnky, rodičia venujú osobitnú pozornosť zabezpečeniu 100% bezpečnosti. Z tohto dôvodu musia byť stolové lampy vyrobené z materiálu, ktorý bude odolávať ohrevu. Okrem toho by mali mať primerané záruky a označenia, čo naznačuje, že spĺňajú všetky požiadavky EÚ. Okrem toho stojí za to si vybrať produkt s témou vašej obľúbenej rozprávky, vďaka ktorej bude dieťa s väčšou pravdepodobnosťou sedieť pri stole a prevezme všetky domáce práce. Stolná lampa v spojení s nástennou lampou zabezpečí optimálnu úroveň osvetlenia a zároveň si vychutnáte chvíle strávené v miestnosti.

Centrum znalostí o osvetlení - blog

Ako si správne zvoliť stolnú lampu? Lampa loftowa

Svietidlo umiestnené na stole alebo pripevnené v blízkosti pracoviska ovplyvňuje účinnosť činností a koncentráciu. Zle zosúladené osvetlenie spôsobí, že sa vaše oči rýchlo unavia, spôsobia bolesti hlavy a dokonca aj nevoľnosť. Svetlo by nemalo byť príliš intenzívne alebo príliš slabé. Mali by ste tiež vziať do úvahy charakter práce a využitie pracovnej stanice - či už budeme sedieť za stolom iba počas štúdia alebo možno niekoľko - niekoľko hodín denne.

Stolové lampy