Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Boho svetla

Lampa je jedným z kľúčových prvkov každého domáceho vybavenia. Okrem štandardnej úlohy, ktorá je mu pridelená, tj dobrého osvetlenia miestnosti, často zohráva dôležitú dekoratívnu úlohu. V poslednej dobe si lampy v štýle boho získavajú čoraz väčšiu obľubu. Štýlu boho sa darí už mnoho rokov, v poslednej dobe ho však dizajnéri prepašujú do dizajnu svietidiel. Ako integrovať boho lampu do domáceho usporiadania? Čo robiť, aby rôzne štýly spolupracovali? Spoznajte naše tipy!

Boho lampa, alebo čo presne?

Štýl boho je taký výrazný, že je možné okolo neho ľahostajne prejsť. Môžete to milovať alebo nenávidieť, dá sa však poprieť, že je to nepochybne pútavé. Boho je často spájaný s umelcami, ktorí presadzujú slobodu bytia a avantgardný prístup k svetu. Minimalistický štýl boho určite neosloví. Dominuje v ňom použitie prírodných materiálov, miešanie textúr a farieb, ktoré sa navzájom zdanlivo vôbec nezhodujú, ale v konečnom dôsledku spolu vytvárajú útulnú a jedinečnú atmosféru. Boho lampa je doplnok, ktorým môžeme prepašovať do svojho okolia nejakú avantgardu a prírodu. Svietidlá v boho štýle sú najčastejšie vyrobené z bavlny, dreva, prútia alebo ratanu. Často sú opletené a vytvárajú tak jedinečnú prelamovanú štruktúru.

Boho závesná lampa do spálne? Predstavujeme horúce trendy sezóny.

Závesná lampa Boho okrem toho, že je krásnym vizuálnym prvkom v miestnosti, vďačí za svoju jedinečnosť aj spôsobu vyžarovania svetla. Boho lampa vrhá tiene cez svoju čipkovanú štruktúru, ktorá dodá miestnosti jedinečný trojrozmerný efekt. Tento typ modelu nemusí byť dostatočný v miestnostiach, ktoré tvoria naše pracovisko a vyžadujú silné a rovnomerné osvetlenie. Závesná lampa boho je dokonalá ako hlavné osvetlenie spálne. Je to miestnosť, ktorá nevyžaduje silný zdroj svetla. Prelamovaná lampa dodá interiéru jemnosť a tajomstvo a vytvorený súmrak a etnická atmosféra budú uprednostňovať hygienu spánku.

Prelomiť nudný minimalizmus? - Boho luster.

Nie všetci z nás sa zaoberajú interiérovým dizajnom a máme čas na to, aby sme jednotlivé zariadenia navrhli krok za krokom. Nie je na tom nič zvláštne, pretože je to časovo náročné a vyžaduje si to nadpriemerné estetické cítenie. Vďaka tomu často dostaneme miestnosť, ktorá je minimalistická, ale zároveň ... nudná. V takejto situácii môže byť lustr boho dokonalým riešením, ako vdýchnuť priestoru trochu života a narušiť rutinu. Trh v súčasnosti ponúka tak širokú škálu modelov, že si každý určite nájde to svoje. Lustr boho prelomí všadeprítomný minimalizmus a dodá miestnosti charakter, bude to takzvaná čerešnička na torte.

Svietidlá v štýle Boho - nevyhnutnosť pre každý domov?

Štýl boho kvôli svojej divokosti a etnickej príslušnosti určite nie je pre každého a pri jeho nadbytku sa môžete cítiť ohromený. Nikto nám však nehovorí, aby sme išli celú cestu a úplne zmenili dizajn interiéru celého domu. Zavedenie malých častí vybavenia, ktoré sa môže javiť ako nepodstatné, môže niekedy úplne zmeniť pocit v miestnosti. Nočná lampa boho je dokonalým spôsobom, ako vkradnúť do svojej domácnosti kúsok prírody. Bude sa perfektne hodiť do miestností, ktoré nepotrebujú jednotný zdroj svetla, alebo ako dodatočné osvetlenie na vytvorenie útulnej atmosféry. Svietidlá v boho štýle dodajú interiéru nádych sviežosti a vytvoria magickú, upokojujúcu auru, ktorá vám umožní upokojiť sa po náročnom dni mimo domova.

Boho svetla