Doprava zdarma od €100
Viac ako 44 000 produktov
{{ aa_name() }}

LED projektory

Vonkajšie LED projektory sa používajú na všeobecné a lokálne osvetlenie otvorených priestorov: športoviská, susedné areály, nádvoria, priemyselné zariadenia, architektonické objekty, uzly, parkoviská, prístavy, letiská a ďalšie otvorené priestory. Charakteristickým znakom tohto typu svietidla je spôsob montáže a optická časť určená na osvetlenie z vysokých výšok a na vyplnenie veľkých plôch.

Vonkajšie Led projektory

LED projektory sú univerzálne vonkajšie osvetlenie. S ich pomocou môžete vyriešiť mnoho jednoduchých a zložitých problémov s osvetlením. Univerzálna inštalácia, sada optických systémov a kvalita komponentov sú hlavnými výhodami tohto svetelného produktu.

Outdoor Led projektory sú prispôsobené pre osvetlenie, napríklad príjazdovú cestu alebo garáž. Charakteristikou tohto výrobku je vysoký stupeň krytia IP65. Dobrá tesnosť LED projektora chráni pred vniknutím vody, vlhkosti, prachu a pod. Použitie LED žiarovky v projektore umožňuje dosiahnuť studenú a jasnú farbu svetla pri zbere malého množstva elektriny. Preto je možné konštatovať, že LED projektory sú energeticky efektívne a zároveň poskytujú vysokú kvalitu svetla.

LED projektory sú osvetlením dvorovej plochy z hliníka a skla v čiernej farbe. Použitie vysoko kvalitných materiálov na výrobu tohto výrobku umožňuje dlhodobú prevádzku a vynikajúce osvetlenie vybranej časti budovy, napr. Vchodu, garážových brán atď. Niektoré zariadenia majú vstavaný snímač pohybu v dosahu 360 stupňov (horizontálne) a 140 stupňov (vertikálny uhol), rozsah pešiaku je 5 metrov.

LED projektory (reflektory)

LED projektory (reflektory) sú vyrobené z vysoko kvalitného hliníkového odliatku. Stupeň krytia je IP44, zabezpečuje dobrú tesnosť a možnosť použitia tohto zariadenia vo všetkých podmienkach prostredia. Svetlomety dosahujú správnu farbu svetla, vďaka čomu sú cesty, objekty a budovy dobre osvetlené. Zariadenie je vybavené pohodlným držiakom na montáž na stenu alebo stožiar. Dosah osvetlenia je 12 metrov.

Použitie exteriérových LED reflektorov je: osvetlenie parkovísk, príjazdových ciest, ciest, priestorov a súkromných budov, kancelárií, obchodov, reklamných bannerov, ramp atď. LED svietidlo je vyrobené z tvrdeného skla, silikónových tesnení zabezpečujúcich ochranu pred dažďom, mrazom, atď.

Vonkajšie LED projektory (prenosné reflektory s batériou) \ t

Tento typ LED vonkajšieho osvetlenia úspešne nahrádza halogénové zariadenia. LED svetlomety s batériou majú stupeň krytia IP65, sú vodotesné. Prístroj je vybavený batériou, ktorá ich robí mobilnými, takže sa dá použiť kdekoľvek bez prístupu k elektrickej energii.

Svetlomet má sieťovú a autonabíjačku a dá sa nabíjať tam, kde je prístup do vhodnej zásuvky napr. Do auta, lode atď. Stojan s rukoväťou umožňuje nastavenie nastavenia v danej rovine. Tento typ Led projektora je veľmi užitočný pre kempovanie, kempovanie, tábor, pozemok, autodielňu atď.

Centrum znalostí o osvetlení - blog

Záhradné osvetlenie - aranžmány a rady Garden

Aké lampy do záhrady zvoliť? Sú nákladné na prevádzku? Ako naplánovať nakupovanie? S podrobnosťami vám povieme niečo o zariadeniach na osvetlenie záhrady. Navrhneme vám, ako ich môžete použiť, aby ste potešili svoju nádheru!

LED projektory