Doprava zdarma od €100
Viac ako 58 000 produktov
{{ aa_name() }}

NORLYS produktov

Svietidlá inšpirované škandinávskym štýlom vyrábané v Nowom Saczi, ktorých hlavnou prednosťou je vysoká kvalita a spoľahlivosť.. Výrobky značky Norlys, ktoré sa vyrábajú nepretržite od roku 1953 (pôvodne v Nórsku), sa testujú vo veľmi náročných poveternostných podmienkach, aby sa vytvorili výrobky najvyššej kvality.. Výborným dôkazom toho je distribúcia do škandinávskych krajín a neustály rozvoj značky. Výrobca má vlastnú zlieváreň hliníka, lisovacie oddelenie na výrobu oceľových prípravkov, oddelenie žiarového zinkovania, oddelenie obrábania, ktoré zahŕňa CNC obrábanie, oddelenie práškového lakovania a montážne oddelenie.. To však nie je všetko - môže sa pochváliť vlastným skúšobným laboratóriom vybaveným špecializovaným zariadením najvyššej triedy na testovanie svietidiel, ktoré vykonáva merania podľa požiadaviek špecifických pre ENEC v súlade s normou ISO 17025.

.

Norlys je výrobca vonkajšieho osvetlenia, ktorý už roky poskytuje svojim zákazníkom vysokokvalitné svietidlá, ktoré sa vyznačujú odolnosťou a elegantným dizajnom. Sortiment výrobkov spoločnosti Norlys zahŕňa pouličné osvetlenie, záhradné osvetlenie, osvetlenie parkov, mostov a bulvárov, ako aj osvetlenie na zvýraznenie charakteru budov.. Výrobky Norlys sú vyrobené z odolných materiálov, ako je hliník a sklo, čo zaručuje ich dlhú životnosť aj v náročných poveternostných podmienkach.

Štýl výrobkov Norlys je moderný a elegantný, vďaka čomu sú ideálnou voľbou pre mestskú architektúru a súkromné záhrady.. Pouličné lampy Norlys sú príkladom toho, ako sa dá moderná technológia skvele spojiť s estetikou. Vďaka minimalistickému dizajnu a vysokokvalitným materiálom sú odolné a štýlové.

Osvetlenie Norlys je ideálne na osvetlenie rôznych miest, ako sú ulice, námestia, parky, mosty, bulváre. Vďaka svojej trvanlivosti a odolnosti voči poveternostným vplyvom sú výrobky Norlys ideálne na použitie aj v extrémnych podmienkach.

Ak hľadáte odolné a štýlové osvetľovacie výrobky, ktoré dokonale zapadnú do moderného dizajnu, potom je pre vás ponuka spoločnosti Norlys ideálna.. Odporúčame vám, aby ste si prezreli celý sortiment výrobcu a nakúpili si odolné a elegantné osvetľovacie produkty od spoločnosti Norlys.

.

NORLYS - Recenzie na výrobky


Norlys Egersund 1280 Graphite 22W 3000k 108cm svetelný stĺpik
21. Február 2023
Moja príjazdová cesta k domu dostala fantastický nový lesk, prvotriedna kvalita. chválim zamestnancov predajne za ich rady a priateľskú obsluhu.

Norlys Lillehammer 1581 Graphite nástenné svietidlo 2xled 7,1W 3000K Up / Down
21. Február 2023
Pancierová lampa, som mega spokojný, môžete vidieť, že to nie je odpad, ale prémiový produkt

Norlys Lillehammer 1581 Graphite nástenné svietidlo 2xled 7,1W 3000K Up / Down
01. Február 2023
Opäť som si kúpil nástenné svietniky pre svoj nový domov, už som bol v kontakte s týmto výrobcom, pretože už mám lampy z tejto série a napriek tomu, že prešli niekoľko rokov, vyzerajú a žiaria ako nové. produkt je 100% stojí za cenu!!!

NORLYS produktov