Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Rozkladacie pohovky

Rozkladacie pohovky

Praktické rozkladacie pohovky

Rozkladacie pohovky môžu byť potiahnuté ekologickou kožou, prírodnou kožou alebo látkou. Pohovky s funkciou spánku sú vynikajúcej triedy. Pri výbere pohovky na bežné spanie stojí za to pamätať, že rozkladacia pohovka by mala byť nielen pekná, ale hlavne pohodlná a poskytovať primeraný komfort spánku.

Veľký výber pohoviek v obchode Lunares

Najobľúbenejšie sú pohovky béžovej, hnedej alebo čiernej farby. Môžete si tiež kúpiť nábytok v rôznych odtieňoch modrej alebo zelenej. Biele pohovky pôsobia sofistikovane. Živé farebné pohovky, ktoré môžu pridať farbu do obývacej izby, sú čoraz populárnejšie. Na výber je tiež veľkosť pohovky. Podľa veľkosti si môžete zvoliť dvojlôžkovú alebo trojlôžkovú pohovku.

Pohovky v modernom prevedení

Rozkladacie pohovky naplnili salóny PRL kliknutím. V súčasnosti sú na trhu pohovky s rôznymi skladacími systémami. Na premenu pohovky na posteľ postačí vytiahnuť z vnútra pohovky úhľadne ukrytý matrac. Ostatné pohovky sa tiahnu spredu alebo majú sklopné časti, ktoré vytvárajú plochu na spanie. Mnohé rozkladacie pohovky navyše vyzerajú rovnako krásne ako nerozťahovacie pohovky, takže ich doplnková funkcia nemá negatívny vplyv na vzhľad nábytku.

Rozkladacie pohovky pre hostí

Nebyť sedacích súprav, interiéry by boli oveľa chudobnejšie a menej rozmanité. Pohovka je nevyhnutným kusom nábytku pre každého, kto chce zariadiť interiér elegantne a pohodlne. Pohovka by mala mať dobrý automatický rozkladací mechanizmus, vankúše, o ktoré sa môžete oprieť, a opierky na ruky. Rozkladacia pohovka vám umožní zostať cez noc neohláseným hosťom a členom rodiny, ktorí prišli na návštevu. Stojí za to kombinovať voľnočasovú funkciu s praktickou pohovkou. Odporúčame vám, aby ste sa oboznámili s ponukou rozkladacích sedacích súprav v obchode Lunares.

Rozkladacie pohovky