Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Pohovky

Pohovky

Pohodlné pohovky do každého priestoru

Gauč v obývacej izbe je miestom, ktoré slúži na relaxáciu, ako aj na trávenie voľného času s rodinnými príslušníkmi. Jedná sa o kus nábytku, ktorý svojimi rozmermi púta pozornosť a je ústredným bodom obývacej izby. Jeho vzhľad by mal ladiť so štýlom interiéru, aby bol dokonalým doplnkom. Dôležitá je aj veľkosť a funkcie pohovky v obývacej izbe.

Rozkladacie sedacie súpravy - nábytok akejkoľvek veľkosti

V malých apartmánoch je často ťažké umiestniť posteľ a pohovku. V takejto situácii stojí za to premýšľať o multifunkčnom nábytku, napríklad skladacích pohovkách . Počas dňa poskytnú relaxáciu a odpočinok a v noci sa zmenia na pohodlné miesto na spanie. Takto môžete v byte ušetriť veľa miesta.

Pohovka s funkciou spánku - s ohľadom na hostí

Prenocovanie môže byť výzvou, najmä ak váš byt nemá dostatok miest na spanie. Tento problém je možné vyriešiť nadobro umiestnením pohovky s funkciou spánku do obývacej izby. Tento nábytok je často vybavený nádobou, do ktorej môžete schovať podstielku. To znamená, že môžete byť kedykoľvek pripravení ponúknuť svojim hosťom pohodlné prenocovanie.

Modulárne pohovky pre náročných

Každá obývacia izba je iná a má iné potreby, preto sú modulárne pohovky zaujímavou voľbou. Je to nábytok, ktorý sa skladá z mnohých prvkov, takže si ho môžete prispôsobiť, ako sa vám páči. Akákoľvek konfigurácia vám umožňuje získať správny tvar pohovky a optimálne usporiadať interiér. Navyše, ak usporiadanie nábytku začne byť po nejakom čase nudné, môžete to kedykoľvek zmeniť.

Rohové pohovky - pretože na pohodlí záleží

Rohy sú skvelou voľbou pre ľudí, ktorí oceňujú vysokú úroveň relaxácie. Nábytok má leňošku, na ktorej môžete natiahnuť nohy a pohodlne si vychutnať svoje obľúbené čítanie alebo sledovanie televízie. Vďaka rohovým pohovkám navyše nestratíte miesto v rohu miestnosti, ktorý často zostáva nevyvinutý. Sú preto skvelou voľbou nielen do veľkých miestností, ale aj do menších.

Pohovky