Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Vnútorné osvetlenie

Vnútorné osvetlenie

Čo je to vnútorné osvetlenie?

Vnútorné osvetlenie je kľúčovým a neoddeliteľným aspektom dekorácie doma, v kancelárii a v iných použiteľných priestoroch. Vnútorné blesky nachádzajú svoje praktické uplatnenie v interiéroch, ako sú: kuchyňa, kúpeľňa, spálňa, obývačka, kancelárske priestory a verejné priestory. Vďaka vnútorným svetlám môžete vykonávať sebavedomo a bezpečne vo dne aj po tme. Vnútorné svetlá môžu prispieť k vzhľadu priestoru a dať miestnostiam jedinečný charakter.

Pri rozhodovaní o tom, aké svietidlá si kúpiť, by sme mali venovať pozornosť mnohým aspektom, aby sme v interiéri zachovali správne množstvo svetla. Vysoká kvalita interiérových žiaroviek môže ísť ruka v ruke s nízkou cenou. V našom obchode nájdete svietidlá od nízkych po vysoké ceny a vyberte si svietidlo zodpovedajúce vašim potrebám. Náš obchod ponúka široký sortiment produktov , vďaka ktorým si ľahko vyberiete osvetlenie pre klasicky zdobené interiéry, ako aj pre tie v modernom a elegantnom štýle.

Typy vnútorného osvetlenia

Môžeme rozlišovať medzi všeobecnými, úlohovými a akcentačnými svetlami. Každý typ má svoju vlastnú funkciu a slúži iným účelom. Aby sme zaistili správne množstvo svetla v interiéri, mali by sme zabezpečiť všeobecné aj pracovné osvetlenie. Akcentové svetlá slúžia na navodenie požadovanej atmosféry miestnosti. Dobre zvolené osvetlenie je nielen nepostrádateľným prvkom každej miestnosti, ale aj doplnkom, vďaka ktorému dodáme našim interiérom jedinečný charakter. Dobrým riešením preto budú dekoratívne žiarovky. Členovia domácnosti tak môžu prejaviť svoju osobnosť a vytvoriť optimálne podmienky pre každodenné činnosti. Zvlášť rozprávkové svetlá dodajú domu na útulnosti. V našom internetovom obchode lunares.eu si každý zákazník môže vyhľadať svietidlá podľa typov miestností a nájsť tie najvhodnejšie pre interiérový svetelný projekt.

Rôzne druhy svietidiel

Vnútorné svetlá pozostávajú zo závesných a stojacích žiaroviek, ako aj svietnikov a lustrov. Závesné aj stojacie lampy oživia každú miestnosť. Vnútorné svetlá by mali byť usporiadané tak, aby sa svetlo rovnomerne šírilo po miestnosti. Zvlášť stojí za to venovať pozornosť lampám v jedálni a obývacej izbe. Tieto miesta sú srdcom domu a poriadne osvetlenie nad stolom alebo sedačkou vám spríjemní spoločné stolovanie alebo sledovanie televízie. Okrem závesných žiaroviek v domácnostiach by mali existovať aj stojacie lampy, ktoré je možné umiestniť na skrinky, písací stôl alebo na podlahu. Na úpravu výšky svetla sa odporúčajú výrobky s pohyblivým ramenom. Rovnako dôležitú úlohu majú nočné lampy alebo nástenné svietidlá. Umožňujú večerné čítanie kníh a tiež vytvárajú intímnu atmosféru.

Štýly osvetlenia - staré a nové trendy

V našom obchode ponúkame interiérové svetlá v mnohých štýloch - klasických aj moderných. Môžete vyhľadávať v našich kategóriách osvetlenie v anglickom štýle, milovanom industriálnom štýle, trblietavom štýle Glamour a mnohých ďalších. Našim zákazníkom poskytujeme trendové, aktuálne vnútorné osvetlenie , ako aj večne mladé, klasické svietidlá.

Vnútorné osvetlenie sa vyskytuje v mnohých tvaroch a farbách. Mnohé majú asketický tvar a formu, iné sú výdatné a extravagantné. Návrhy svetiel prezentované v našom obchode sú inšpirované štýlovými prvkami, prírodou, kultúrami alebo konkrétnymi udalosťami, napríklad pitím šampanského. Môžete si vyberať, kým nenájdete ten najlepší produkt pre vás.

Vnútorné svetlá, ktoré ponúkame na lunares.eu, majú vysokú kvalitu a funkčnosť. Bez ohľadu na štýl, v ktorom je byt zariadený, môžete si pre každú izbu vybrať osvetlenie.

Centrum znalostí o osvetlení - blog

Osvetlenie ako prvok dopĺňajúci dizajn interiéru Fabian

Osvetlenie je často prvkom, ktorý dopĺňa interiérový dizajn. Je dôležité myslieť na svoje osvetlenie a starostlivo ho naplánovať. Kam idete umiestniť základné osvetlenie? Kde si chceš dnes večer prečítať? Kam by malo byť umiestnené okolité osvetlenie? Okrem splnenia praktických potrieb pomáha osvetlenie vyjadrovať požadovaný štýl interiéru.

Farba roku 2020 od Duluxa - mätovo sivá - dokonalý základ pre experimenty s osvetlením! Mätová zelená ako pozadie

Rovnako ako osvetlenie v miestnostiach, aj farby majú veľký vplyv na našu pohodu - môžu zvýšiť energiu, upokojiť a vzbudiť nostalgiu. Mätová šedá je svieža a upokojujúca farba, ktorá vám dá dobrú náladu a upokojí vaše zmysly, a je dostatočne univerzálna na to, aby sa stala jedinečným pozadím pre každú lampu!

Navrhnite si svoje osvetlenie pomocou programu Lunares Dizajnové osvetlenie s funkciou Lunares

Aby sme splnili očakávania našich klientov, ponúkame službu spočívajúcu vo výbere svietidiel v súlade s očakávaniami klienta. Kontaktujte nás, popíšte svoje potreby čo najširšie a my vyberieme osvetlenie a pripravíme ponuku so špeciálnou zľavou.

Vnútorné osvetlenie