Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Moduly pohovky

Moduly pohovky

Modulárny nábytok je čoraz obľúbenejším prvkom bytového a bytového vybavenia. Vďaka nim môže váš interiér získať jedinečný charakter. Niečo, čo sa dá prispôsobiť iba nášmu priestoru, ho určite nechá vyniknúť. Poďme sa na to teda pozrieť bližšie.

Čo sú to sof moduly?

Moduly pre pohovky nie sú ničím iným ako prvkami, z ktorých môžeme zostaviť našu vysnívanú pohovku. Tvoria modulárny systém, ktorý sa najčastejšie skladá z: kresla, bočného kresla (pravého alebo ľavého), rohu a tabaku. K nim je už namontovaný špeciálny montážny systém, ktorý nám umožňuje zostaviť vybrané moduly sami.

Prečo sú modulárne pohovky lepším riešením ako bežné?

V prvom rade nám dávajú príležitosť postaviť pohovky s oveľa väčšími rozmermi ako iné, ktoré sú k dispozícii v obchodoch s nábytkom. Pripojením ďalších modulov vytvoríme presne také dĺžky, aké potrebujeme, a nie to, čo navrhuje výrobca. Dokážeme ich dokonale prispôsobiť interiéru, ktorý máme k dispozícii. Záleží na nás, ktoré moduly a koľko ich vyberieme a ako ich spojíme. A práve táto modulárna pohovka môže urobiť náš interiér jedinečným.

Aké konfigurácie môžeme zostaviť s modulárnymi pohovkami?

Pri ich navrhovaní sme v skutočnosti limitovaní iba našou predstavivosťou, ale najčastejšie používaným rozložením je písmeno U alebo písmeno L. To, čo ich odlišuje od bežných pohoviek, je, že nemusia mať na každej strane rovnakú dĺžku . Na jeden môžeme pripojiť 5 modulov, na druhý iba 3. Zaujímavým spestrením môže byť aj umiestnenie jedného modulu samostatne, v podobe kresla, ktoré vytvorí súvislú obývaciu zostavu pre obývaciu izbu.

Do akých interiérov môžeme použiť modulárne pohovky?

Pri výbere tohto typu pohovky sa riadime rovnakými kritériami ako v prípade štandardnej. Aj tu si teda môžeme zvoliť farbu, ktorá nám vyhovuje: farbu, štruktúru, typ opierky hlavy, opierku nôh alebo nôh. Práve tieto detaily dodajú našej modulárnej pohovke ten správny vzhľad, ktorý nám umožní doplniť ju do každej miestnosti v akomkoľvek štýle.