Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Osvetľovacie stĺpiky

Osvetľovacie stĺpiky

Vonkajšie post svetlá

Tradičné a vždy módne nočné osvetlenie vášho domu.

Osvetľovacie stožiare nielen osvetľujú domáce prostredie, keď je tma, ale aj to, že sa cítime bezpečnejšie doma a naše záhradné pruhy sú viditeľné v noci. Vďaka tomu nebude žiadny zlodej ľahko zasahovať do nášho majetku a hostia, ktorých pozývame na večerné grilovanie, sa budú môcť voľne pohybovať po osvetlených uličkách a schodoch. Nočné svietidlá sú ako kompas.

Vonkajšie post svetlá - bezpečnosť predovšetkým.

Osvetľovacie stĺpiky sú ideálnym riešením pre adekvátne osvetlenie prístupových ciest okolo domu, vstup do garáže, schodov. Iluminátor v tomto type svietidla je vysoký od 1 m do 1,5 m. Väčšina osvetľovacích staníc v našom obchode má optický systém, ktorý ovláda svetlo nadol, aby osvetľoval cestu, uličku alebo námestie, a neubližuje očiam svetlom. Ak potrebujete pomoc pri výbere správnych svetelných zdrojov, radi vám pomôžeme.

Svietidlá ponúka Lunares.pl

Internetový obchod Lunares.pl vám ponúka výber svietidiel prispôsobených pre vonkajšiu inštaláciu, ktorý sa vyznačuje veľmi dobrou kvalitou spracovania. Všetky svietidlá v našom obchode sú vyrobené z odolných materiálov, ako je nerezová oceľ, meď, mosadz alebo hliník. Vďaka vysokým štandardom IP (International Protection Rating) sú naše svietidlá prispôsobené nepriaznivým vonkajším podmienkam a dlhodobo plnia svoje úlohy. , Osvetľovacie stĺpiky by mali mať stupeň ochrany najmenej 44 - ich kryt potom chráni stred svietidla pred vniknutím vody a cudzích látok. Vonkajšia lampa je schopná plniť svoju úlohu dokonale a bez problémov len pri vhodných krokoch IP.

Osvetľovacie stĺpiky