Doprava zdarma od €100
Viac ako 58 000 produktov
{{ aa_name() }}

Zuma Line lampy Zuma Line lampy

Jedným z podstatných prvkov v každej domácnosti sú samozrejme žiarovky. V dnešnej dobe sa ich úloha neobmedzuje iba na osvetlenie interiéru. Svietidlá majú byť tiež krásnou dekoráciou, ktorá zdôrazní štýl a pomôže vytvoriť požadovanú náladu doma. Široký výber modelov ponúka Zuma Line, výrobca jedinečných svetelných produktov pre každý interiér.

O obchode

Osvetlenie Zuma Line je široký výber žiaroviek v rôznych štýloch. Nájdete medzi nimi moderné, štýlové nástenné lampy, plafondy, stropné lampy, lustre a oveľa viac. V sortimente nechýbajú ani žiarovky v trendy škandinávskom, industriálnom, glamour a minimalistickom štýle. Sklamaní nebudú ani milovníci klasických interiérov - Zuma Line ponúka široký výber žiaroviek v klasickom štýle. Každý, kto hľadá najvyššiu kvalitu a jedinečný, jedinečný dizajn, si nájde to svoje! Túto značku uznávajú zákazníci v celej Európe a jej svetelné produkty sú už k dispozícii vo väčšine krajín Európskej únie.

Populárne žiarovky Zuma Line

Pri zariaďovaní interiéru musíme zabezpečiť, aby všetky jeho prvky boli štýlovo zladené k sebe. Pri výbere žiaroviek preto dbáme najskôr na ich vzhľad. Široká škála výrobkov Zuma Line nám umožňuje nájsť žiarovky, ktoré sa dokonale zhodujú s dekoráciou nášho domu!

Veľmi populárne sú moderné závesné lampy a stropy Zuma Line , ktoré sú vhodné ako do elegantnej obývacej izby, tak do atmosférickej spálne alebo chodby. Príkladom sú dizajnérske žiarovky Zuma Line zo série Malawi, ktoré budú v interiéri perfektne vyzerať v glamour štýle.

Štýlovým interiérom môžu byť aj nástenné svietniky, ktoré osvetlia vybrané oblasti a dodajú interiéru jedinečný charakter. Nástenné svietidlá Zuma Line sú dostupné v mnohých rôznych štýloch, takže každý má možnosť nájsť ten pravý model pre seba. Zaujímavým návrhom sú dekoratívne nástenné svietidlá Zuma Line zo série Guaran Wall, zdobené motívom listov a dokonale ladiace so súčasným trendom štýlu inšpirovaného eko.

Značka tiež ponúka moderné, dizajnové lustre, ktoré urobia obrovský dojem v každom štýlovom salóne! Po mnohých rokoch nízkej popularity sú lustre opäť späť a často sa používajú v interiéroch v novej, sviežej podobe. Ideálnym príkladom sú žiarovky zo série Belle: závesné a stropné. Lustre Zuma Line sú žiarovky, ktoré nielenže efektívne osvetlia aj priestrannú miestnosť, ale upozornia aj na neobvyklý, jedinečný dizajn.

Nakoniec stojí za to venovať pozornosť aj podlahovým lampám Zuma Line . Značka ponúka modely v modernom, minimalistickom, škandinávskom a klasickom štýle. Jedným zo zaujímavých návrhov je 5-bodová podlahová lampa Zodiac s originálnym, pútavým dizajnom.

Osvetlenie Zuma Line perfektne sníma súčasné trendy v interiéroch a efektívne reaguje na potreby moderných zákazníkov a ponúka rozmanitú škálu žiaroviek v módnych štýloch.

Zuma Line - Recenzie na výrobky


Zuma Line P0461-11L-B5F7 JEDNO ZÁVESNÉ ZLATO / FRANCOUZSKÉ ZLATO
02. Február 2021
É super elegante. é pena não estar disponível 😕

Zuma Line lampy Zuma Line lampy