Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Podlahové lampy

Podlahové lampy

Stojacia lampa okrem funkčnosti prináša aj estetické hodnoty. Vďaka svojej rôznorodej štylistike je ideálny pre akýkoľvek interiér. V závislosti od individuálnych preferencií sa zákazníci môžu rozhodnúť pre moderné, loftové, klasické a dokonca aj priemyselné lampy. Ich uplatnenie nájdu doma aj v kanceláriách, hoteloch alebo reštauráciách. Nepochybne spoločnou črtou, ktorá kombinuje všetky modely, je netriviálny charakter a vizuálne oživenie. Preto môžu byť nielen doplnkom, ale aj dôležitým zariadením. Mobilita hovorí v ich prospech. Môžeme sa dať kdekoľvek a v prípade preskupenia nestrácame čas ani peniaze na kovanie stien a ich prekresľovanie. Ak si chcete vychutnať dekoráciu rozptýleného svetla, všetko, čo potrebujete, je prístup do zásuvky. Jediným obmedzujúcim faktorom je naša vynaliezavosť a predstavivosť.

Do obývačky a viac - naše návrhy

Pri zdobení bytu snívame o interiéri, v ktorom môžeme ľahko vykonávať povinnosti, rozvíjať záujmy, tráviť voľný čas a starať sa o trochu súkromia. Salón je srdcom domova, kde trávime väčšinu času s rodinou a správne vytvorené podmienky pomáhajú udržiavať priateľskú atmosféru. Zameriavame sa predovšetkým na farbu stien, výber nábytku, čím zabúdame na dôležitosť osvetlenia. Ponuka na trhu je bohatá, ale určite stojí za to investovať do stojacej lampy . Na dosiahnutie optimálneho vizuálneho efektu stačí pri nákupe venovať pozornosť skutočnosti, že sa zhoduje s charakterom miestnosti a použitými farbami. Podlahová lampa rozdelí miestnosť na zóny. Nad pohovkou alebo kreslom uspokojí potreby milovníkov čítania alebo leňošenia. Potom budú užitočné modely s pohyblivým ramenom, vďaka čomu budeme môcť nastaviť výšku a uhol dopadu svetla. Výrobok so svetlým alebo vzpriameným tienidlom bude fungovať najlepšie pri stole.

Zábava s osvetlením

Vďaka neobmedzenej predstavivosti dizajnérov prestali byť stojanové lampy len svetelnou funkciou. Moderný dizajn tiež znamená jemnosť a originalitu. Umiestnený v rohu opticky zväčšuje interiér a zvýrazňuje charakter nábytku. Zapadajú do akéhokoľvek súčasného usporiadania. Takzvané statívy. V kombinácii s jednoduchým tienidlom dokonale zapadnú do škandinávskych izieb. V súčasnosti je na vrchu otvorená kuchyňa do obývačky, ako aj spoločne s jedálňou. Impozantná stojaca lampa s fascinujúcim tvarom, vystavuje funkčné zóny a celá atmosféra. Vybrané dizajnérske svietidlá sú vytvorené tak, aby uspokojili aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Funkčné a lacné stojacie lampy - čo hľadať pri nákupe

Pri nákupe stojacej lampy, musíme najprv zvážiť funkciu, ktorá má byť splnená v našom byte. Bez ohľadu na cieľ by sme však nemali jeho výšku podceňovať. Bolo by tiež dôležité byť stabilný. Dobre chránená základňa lampy nepoškodí podlahu a čo je dôležitejšie, zaistíme bezpečnosť detí. Mali by sme tiež dbať na tienidlo a konkrétnejšie na materiál, z ktorého bol vyrobený. Kvôli temperamentu a vynaliezavosti detí by mala byť odnímateľná alebo ľahko čistiteľná. Nechajte všetko harmonizovať s farbami stien, záclon a ďalšieho príslušenstva.

Ponúkame Vám široký sortiment, ktorý v kombinácii s vysokou kvalitou a nízkymi cenami ponúka mnoho možností. Vitajte!

Centrum znalostí o osvetlení - blog

Fabbian Illuminazione osvetlenie cubetto plafon

Spoznajte výrobcu dokonalého osvetlenia Fabbian alebo choďte priamo do ponuky žiaroviek Fabbian dostupnej v obchode - kliknite sem

Spoločnosť Fabbian Illuminazione bola založená v roku 1961. Postupom času si výrobca získal reputáciu a rešpekt na svetelných trhoch po celom svete. V ponuke výrobcu sú moderné žiarovky vyrobené z najkvalitnejších komponentov a navrhnuté tými najkreatívnejšími dizajnérmi. V súčasnosti sa značka Fabbian predáva v Európe a Ázii prostredníctvom podnikových obchodov a sprostredkovateľov a jej sesterské spoločnosti pôsobia na trhoch v USA a Hongkongu.

Podkrovné interiéry Priemyselné potrubné svietidlo

Pozývame vás, aby ste si prečítali o interiéroch v industriálnom štýle alebo si okamžite prezreli kategóriu žiaroviek v štýle industrial.

Netradičné sú interiéry v industriálnom štýle. Vďaka tomu prevzali mnoho sŕdc a fantázie dizajnérskych majstrov. Surový, minimalistický a pocitovo chladný. A napriek tomu sa vám môžu páčiť.

Ak oceníte pozoruhodné riešenia a cítite sa dobre, keď vás obklopujú objekty, ktoré vyzerajú ako z inej éry, alebo rešpektujete aktívny chlad a elegantný minimalizmus, je návrh interiéru v industriálnom štýle tou najvhodnejšou voľbou práve pre vás!

Rustikálne interiéry Rustic floor lamp

Rustikálne osvetlenie a rustikálny štýl

Prečítajte si o trende interiérového dizajnu, ktorý je tento rok najmódnejší, alebo sa pozrite, čo sme si pre vás pripravili v kategórii rustikálne lampy.

Rustikálny štýl - nedávno veľmi módny. Mnoho architektov ju zavádza do svojich projektov. Veľa ľudí čerpá inšpirácie z internetu, upravuje alebo dotvára vaše interiéry v rustikálnom štýle. Charakteristika tohto štýlu je zložitá. Vplyv mnohých dizajnérskych trendov navyše spôsobil, že sa definícia rustikálneho štýlu v priebehu rokov zmenila a zmenila.

Čo spôsobilo, že tento zdanlivo skromný architektonický trend si získal srdcia toľkých ľudí a získal si veľa priaznivcov? Zaujíma vás, čo je to rustikálny štýl? Začnime od začiatku.

Podlahové lampy