Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Svetelné zdroje

Svetelné zdroje

LED osvetlenie - výhody použitia LED technológie

 LED osvetlenie, ktorého usporiadanie bolo správne navrhnuté v spolupráci s architektom osvetlenia a potom nainštalované v danej miestnosti, nám umožňuje získať 80% svetelnej energie - zvyšných 20% je vyžarovaných vo forme tepla. LED inštalácie v našom dome sú predovšetkým výhodami úspor. 80% žiaroviek sa premení na teplo a iba 20% na energiu. Vzhľadom na tieto paradoxné rozdiely stále viac ľudí volí z väčšej časti LED osvetlenie.

Hlavné výhody používania svetelnej technológie LED

  • Ekonomika - koho z nás nezaujímajú nižšie účty za energie a jej ponuka? Technológie osvetlenia založené na diódach LED nám umožnia ušetriť až 80% nákladov, ktoré nám vzniknú za energiu v porovnaní s tradičným osvetlením.
  • Ekológia - emisie CO2 sa znižujú úmerne so znižovaním dopytu po elektrine.
  • Ergonómia - je ťažké uveriť, ale životnosť LED diód je až 100 000 hodín práce, alebo dokonca niekoľko desiatok hodín!

 

 

Centrum znalostí o osvetlení - blog

Navrhnite si svoje osvetlenie pomocou programu Lunares Dizajnové osvetlenie s funkciou Lunares

Aby sme splnili očakávania našich klientov, ponúkame službu spočívajúcu vo výbere svietidiel v súlade s očakávaniami klienta. Kontaktujte nás, popíšte svoje potreby čo najširšie a my vyberieme osvetlenie a pripravíme ponuku so špeciálnou zľavou.

(Ne) ľahký výber žiaroviek - čo treba brať do úvahy pri nákupe svetelných zdrojov? Segula

Už roky sme zvyknutí na klasické žiarovky. Dlhodobo sú však široko dostupné aj iné svetelné zdroje, ktoré majú veľa výhod a rozhodujúcu výhodu oproti klasickým žiarovkám. Sú efektívnejšie a spotrebúvajú menej energie. Čo by sme mali venovať pozornosť pri výbere žiaroviek? Aké parametre sú dôležité?

Svetelné zdroje