Doprava zdarma od €100
Viac ako 44 000 produktov
{{ aa_name() }}

Barové stoly

Barové stoly

Podkrovné barové stoly

V interiérovom dizajne sa čoraz častejšie vyskytujú loftové a industriálne štýly, ktoré sa vyznačujú strohosťou. Podkrovné barové stoly majú zvyčajne čierny rám slúžiaci ako konštrukcia a čierne stupačky. Rám je vyrobený z vysoko kvalitnej ocele a kontrastné drevené topy to celé dokonale dopĺňajú. Celé je to udržiavané v chladnom a minimalistickom štýle odkazujúcom na výzdobu tovární.

Prečo si do kuchyne zvoliť guľatý barový stôl?

V malých kuchyniach, najmä v tých, ktoré sú navrhnuté ako uzavretá miestnosť, sa počíta každý rozvinutý centimeter priestoru, takže okrúhly barový stôl bude dokonalý. Spodná, okrúhla podnož zabezpečí stabilitu a priľnavosť stola k podlahe. Jedna noha a okrúhly vrch umožňujú umiestnenie stoličiek kamkoľvek.

Ako si vybrať barový stôl na stoličky?

Aby sa zaistilo pohodlie pri používaní barového stola, mala by sa vhodne zvoliť jeho výška. Najskôr by mal byť barový stolík pre barové stoličky zodpovedajúcim spôsobom vyšší ako sedadlo barovej stoličky, odporúčaný výškový rozdiel je asi 30 centimetrov. Typické rozmery barových stolov sú od 80 cm do 120 cm na výšku. Takáto výška zabezpečí pohodlie používania počas raňajok, obedov, večerí alebo rýchlej kávy.

Rozšírenie kuchyne o vysoký barový stôl

Ak potrebujete vo svojej kuchyni nájsť ďalší priestor na stolovanie, vysoký barový stôl bude dokonalý, pretože môže plniť niekoľko funkcií. V prvom rade môžete taký stôl použiť na oddelenie kuchynského priestoru od zvyšku bytu a v prípade otvorených miestností môžete získať ďalšiu pracovnú dosku v kuchyni

Odporúčame vám, aby ste sa oboznámili s našou ponukou barových stolov!