Doprava zdarma od €100
Viac ako 44 000 produktov
{{ aa_name() }}

Príslušenstvo

Príslušenstvo

Správne zvolené osvetlenie je základom pre bezpečné a pohodlné fungovanie. Uľahčuje každodenné činnosti, vizuálne príjemné miesta, kde je inštalovaný. V sekcii - príslušenstvo k svietidlám nájdete všetky nástroje súvisiace s touto oblasťou vybavenia.

Osvetlenie príslušenstvo - všetko na dosah ruky

Diely osvetlenia a príslušenstvo sú nevyhnutným príslušenstvom, ktoré umožňuje správne pripojenie osvetlenia. V ponuke nášho obchodu odporúčame širokú škálu príslušenstva súvisiaceho s jeho inštanciou a montážou. Okrem iného nájdete najmodernejšie systémy maskovacích káblov, transformátorov, základov pre inštaláciu záhradného osvetlenia, konektorov, zásuviek, detektorov pohybu a tienidiel. Pestrá a starostlivo vybraná ponuka vám umožní jednoducho uskutočniť nákup. A to všetko za atraktívne ceny so zárukou dlhoročného používania. Preto určite splnia všetky očakávania.

Len s nami nekompromisné osvetlenie

Nákup iba lampy alebo nástennej lampy nemusí stačiť. Je tiež potrebné spomenúť na osvetlenie príslušenstvo . Žiarovky, tienidlá (v širokej škále farieb a rôznych štýlov), zásuvky - môžu sa zdať triviálne, a napriek tomu, že nie. Z našej strany dokážeme zabezpečiť, že všetky výrobky sa vyznačujú nielen vysokou kvalitou, ale aj estetickým výkonom. V záujme spokojnosti zákazníkov neustále rozširujeme našu ponuku tak, aby sme mohli jednoducho dokončiť objednané produkty. Veríme, že každý z nás nájde perfektné príslušenstvo pre svietidlá, vďaka čomu bude ich montáž jednoduchá a príjemná. Okrem toho prinesú do interiéru príjemnú atmosféru, čím sa zabezpečí funkčnosť na najvyššej úrovni.

Osvetlenie príslušenstvo je jednou z mnohých kategórií, ktoré sme pripravili. Zaručujeme spokojnosť s nákupmi, preto Vám odporúčame, aby ste si prečítali všetky návrhy.

príslušenstvo - Recenzie na výrobky


26. Apríl 2021
Dobrý deň, neponúkame prvky, ktoré umožňujú vzájomné prepojenie dvoch takýchto pólov. stĺp má už 2m, takže by som sa pri pripojení bál o jeho stabilitu. vnútorný priemer tyče meranej pravítkom pri 9 ° c je 55 mm +/- 1 mm.

07. Marec 2021
Dobrý deň, existujú nejaké konektory na spojenie týchto pólov, napríklad 2 navzájom? chcem rozšíriť svoju súčasnú lampu ... môžete mi povedať, aký priemer je vo vnútri tohto pólu? s pozdravom karol

Základ pre záhradnú lampu MAXI
13. Október 2020
Príliš drahé

Základ pre záhradnú lampu MAXI
11. December 2019
Vynikajúci výkon produktu. odporučiť

Absur 1S - 15 x 8/11 cm
04. Apríl 2018
Produkt odporúčam - odporúčam nakupovať v tomto obchode - joanna

Príslušenstvo