Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Tabuľky

Tabuľky

Praktické a štýlové jedálenské stoly

Niet pochýb o tom, že stôl je srdcom každej jedálne. Práve s ním členovia domácnosti sedia pri každodennom jedle. Hostia tu aj svojich priateľov a príbuzných. Tabuľka je tiež častým svedkom dôležitých udalostí, ako sú narodeniny, výročia a vianočná večera. Pred zakúpením tohto kusu nábytku stojí za to poriadne zvážiť jeho víziu. Jedálenský stôl by mal nielen dobre vyzerať, ale aj byť praktický a pevný.

Drevené stoly - klasické a nadčasové

Drevené stoly sú jedným z najobľúbenejších kusov nábytku. Väčšina modelov je nadčasová a hodí sa do moderného aj klasického interiéru. Výhodou je tiež skvelý výber odtieňov. Prírodné, ľahké tóny dreva, napríklad sonoma, sú najlepšou voľbou pre moderné jedálne. Pre ľudí, ktorým záleží na elegantnom interiéri, sa odporúčajú tmavšie farby, napríklad wenge. Drevené stoly sa často dodávajú v jednoduchých, minimalistických verziách. Nájdete však aj také, ktorým nechýbajú zaujímavé detaily v podobe pokrčených nôh alebo vyrezávaného hrudníka.

Okrúhle stoly - nábytok s mnohými výhodami

pre jedáleň sa často vyberajú aj okrúhle stoly. Vyzerajú skvele najmä vo veľkých miestnostiach umiestnených v centrálnom bode. S takýmto nábytkom sa môžete voľne porozprávať, aj vo väčšej skupine. Takže sú ideálne na domáce večierky. K stolu môžete ľahko pridať ďalšiu stoličku s okrúhlou doskou. Tiež sa nemusíte obávať, že niektorí z hostí budú musieť sedieť v kúte.

Trendové priemyselné stoly

Dizajn tabuľky je jedným z najdôležitejších kritérií jej výberu. V súčasnosti sú opustené rozsiahle pokrývky v podobe obrusov, vďaka ktorým sa stôl môže predstaviť v celej svojej kráse. Medzi súčasnými trendmi sú lídrom priemyselné stoly , ktoré pôsobia moderne a zároveň elegantne. Najbežnejšie sú modely v podobe dreveného vrchu na oceľovej základni. Môžete si však zvoliť originálnejšiu variantu s keramickou alebo mramorovou doskou.

Tabuľky