Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Stupačky

Stupačky

Sedavý životný štýl neprispieva k udržaniu zdravia pohybového systému. Aj keď je ťažké úplne sa vzdať pohodlnej práce na stoličke, stojí za to zabezpečiť si počas práce pohodlie a ergonómiu, ktorá prinesie nielen pohodlie, ale aj uľaví najzraniteľnejším častiam tela.

Kancelárske stupačky - šetria unavené nohy

Obohatenie pracoviska o stupačku v kancelárii prinesie viditeľné zlepšenie držania tela. Jeho použitie zmierňuje dolnú časť chrbtice a zlepšuje krvný obeh v nohách, čo zase predchádza kŕčovým žilám. Kancelárske stupačky sú skvelým riešením pre ľudí, ktorí sa sťažujú na boľavé a ťažké nohy. Starostlivosť o správne držanie tela sa v budúcnosti oplatí pre zdravie.

Podnožka v podobe tabaku alebo trojitej funkčnosti

Po náročnom dni v práci nie je nič lepšie ako sa pohodlne usadiť na stoličku a natiahnuť nohy. Použitá opierka nôh sa dá použiť aj ako sedadlo. Ušetrí to veľa miesta - malý kúsok nábytku, ktorý používame na relaxáciu, môže úspešne hrať druhú rolu. Niektoré modely je možné použiť aj ako úložný box na vankúše a ozdobné prvky.

Čalúnené stupačky - čo za ne hovorí?

Správne vybrané látkové stupačky sú zaujímavým dekoratívnym prvkom v miestnosti. Vďaka nim sa izba stáva útulnejšou. Natiahnutie nôh na mäkkú, velúrovú opierku nôh nie je len odpočinkom pre telo, ale aj pastvou pre zmysly. Široká škála farieb vám umožní zladiť stupačku s akýmkoľvek usporiadaním. Budú pracovať ako v obývacej izbe, tak aj v kancelárii.

Trochu luxusu - kožené stupačky

Kožený nábytok dodáva miestnosti a elegancii miestnosti, v ktorej je umiestnený. Ľahko sa čistia, vďaka čomu vyzerajú vždy bezchybne. Charakteristická textúra a vzhľad koženej podnožky je nenahraditeľnou výzdobou interiéru, ktorá dodáva štýlový charakter a umožňuje vám štýlový odpočinok.

Praktické a pohodlné stupačky sú podceňovanými kusmi nábytku, ktoré sa oplatí mať doma aj v práci.