Doprava zdarma od €100
Viac ako 41 000 produktov
{{ aa_name() }}

Záhradné a vonkajšie svietidlá

Záhradné a vonkajšie svietidlá

Vonkajšie osvetlenie

Pohľad na krásne osvetlenú záhradu na teplý letný večer robí nielen príjemným do očí, ale aj kvalitné osvetlenie pre našu bezpečnosť. Úspech je zabezpečený riadnym vonkajším osvetlením na vstupe do garáže, ale aj všade, kde idete počas večerných a nočných prechádzok. Dobre osvetlená budova určite nie je ľahká korisť pre zlodejov.

Outdor Lights - dôležité technické aspekty

Najdôležitejším technickým problémom pri výbere stropného svetla je stupeň ochrany IP. Medzinárodné hodnotenie ochrany je numerická informácia, ktorá nám hovorí, ako dobre sú vnútorné časti lampy chránené krytom (napr. Vlhkosť). Správna IP pre vonkajšie osvetlenie je IP 54 alebo tá, ktorej posledné číslo IP čísla je vyššie ako 4.

Vonkajšie svietidlá - trendy 2017

Trendy pre rok 2017 vo vonkajšom osvetlení sú predovšetkým solárne záhradné lampy. Zberajú rôzne tvary - od pólov, guličiek, oválnych veľkostí až po štvorce. Z loptičiek si môžete vybrať medzi tými, ktoré svietia v bielej farbe a tie, ktoré svietia v rôznych farbách. K dispozícii bude aj osvetlenie v záhrade - napájanie 230V a bez nutnosti dodatočného zapojenia. Solárne záhradné lampy sú ponukou pripravenou pre záujemcov o obnoviteľné zdroje energie - tieto veľmi módne svietidlá čerpajú zo sily na generovanie svetla zo slnečnej energie - nie malým prínosom je určite úspora a jednoduchý, vždy módny dizajn, ktorý sa zmestí do každého. štýl. Voľba záhradného osvetlenia by mala byť navrhnutá nielen ako vzhľad, ale aj z ekonomického hľadiska. Naše záhradné lampy sú prispôsobené LED svetelným zdrojom.

Centrum znalostí o osvetlení - blog

Navrhnite si svoje osvetlenie pomocou programu Lunares Dizajnové osvetlenie s funkciou Lunares

Aby sme splnili očakávania našich klientov, ponúkame službu spočívajúcu vo výbere svietidiel v súlade s očakávaniami klienta. Kontaktujte nás, popíšte svoje potreby čo najširšie a my vyberieme osvetlenie a pripravíme ponuku so špeciálnou zľavou.

5 krokov k vytvoreniu a osvetleniu lúky vo vašej záhrade Sada záhradných gúľ v kvetoch

Vytvorte vo svojej záhrade malý raj pre včely, vtáky a hmyz!

Vytvorením lúky s poľnými príjmami v záhrade môžete pozvať nových členov domácnosti - ježkov, vážok, vtákov a včiel. Tento typ podstavca poteší nielen oči sýtosťou farieb, ale vytvorí aj životný priestor pre rôzne druhy zvierat.

Tipy a nápady pre vonkajšie osvetlenie Bega

Vonkajšie osvetlenie je dnes viac nevyhnutnosťou ako luxusom. Vonkajšie osvetlenie je k dispozícii vo všetkých tvaroch a veľkostiach, takže má veľa rôznych aplikácií. Bez ohľadu na to, či chcete doplniť dekoráciu svojho domu, alebo sa pokúsite zvýšiť úroveň osvetlenia v celom dome, vonkajšie osvetlenie vám môže pomôcť.

Záhradné a vonkajšie svietidlá