Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Zapustené nástenné svietidlá

Nástenné svietidlá vytvárajú estetické exteriérové a interiérové osvetlenie. Kryty prístrojov sú ukryté vo fasádach, schodoch a chodníkoch, viditeľné sú len tvarované predné časti.

Takéto LED svietidlá sú trendom moderného vonkajšieho osvetlenia. Táto kategória osvetlenia má vysokú energetickú účinnosť, úspora elektrickej energie v porovnaní s klasickými svietidlami dosahuje 50-90%. Okrem toho, LED zapustené lampy fungujú hladko viac ako 50 000 hodín. Počas garantovanej životnosti nie je potrebné vymeniť LED prvky, čo eliminuje náklady na demontáž a následnú inštaláciu zariadenia.

Moderné LED zapustené lampy pre vnútorné aj vonkajšie použitie

LED zapustené žiarovky z nehrdzavejúcej ocele a matného skla majú vysoký stupeň krytia IP65. Takáto ochrana zaručuje vysokú pevnosť a odolnosť voči prachu, vlhkosti a náročným poveternostným podmienkam. Svietidlá môžu byť použité v priemysle, pretože majú tiež odolnosť voči takým faktorom, ako je chlór, soľ a hrdza. Múr - montáž lampy 4 LED s 0,3 wattu sú k dispozícii, s farebnou teplotou 3000K. Pre tento typ osvetlenia je potrebný bežný transformátor. Svietidlá sú určené na montáž na stenu, schody, chodníky, príjazdové cesty.

Vonkajšie zabudované svietidlá (vyžadujúce napájanie 24V LED modulu) \ t

Tento typ externých svietidiel zapustených do steny alebo do zeme má dva káblové vstupy. Štvorcové svietidlo zo striebra je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a priehľadného tvrdeného skla. V prípade montáže do horizontálneho podkladu je potrebná 20 cm drenážna vrstva. Vysoký stupeň krytia IP67 zaručuje odolnosť voči priamym vplyvom prachu, vody a vlhkosti. Svietidlo je možné inštalovať do zeme s malou premávkou.

Modernistická lampa zapustená do steny je určená na osvetlenie budovy. Obdĺžnikový tvar, technológia LED a použitie materiálov, ako je nehrdzavejúca oceľ, hliník, polykarbonát, poskytuje úsporné a efektívne osvetlenie. Svietidlo má teplú farbu svetla a vysoký stupeň ochrany IP54 proti prachu, vlhkosti a vode. Vynikajúca tesnosť svietidla umožňuje jeho inštaláciu do stien súkromných domov, administratívnych budov, obchodov a pod.

V obchodoch je široká ponuka modelov pre montáž na stenu s kruhovým, obdĺžnikovým, štvorcovým krytom a rôznymi parametrami osvetlenia. Výrobcovia zaručujú spoľahlivosť a dlhú životnosť týchto svietidiel bez výrazného poklesu výkonu.

Oblasti použitia pre nástenné svietidlá namontované vonku

Osvetľovacie zariadenia vo forme svietidiel zapustených do steny majú vysoké funkčné vlastnosti a štýlový dizajn. Vstavané exteriérové svietidlá zdobia architektonický vzhľad obchodných a obchodných centier, hotelov a reštaurácií, bytov a súkromných obytných budov. Zariadenia na montáž na stenu so zvýšenou odolnosťou proti nárazom a ochranou pred teplom a vlhkosťou budú pravidelne pracovať v priemyselných a skladových priestoroch, otvorených športových zariadeniach, parkoviskách a čerpacích staniciach. Svietidlá zabudované do steny poskytnú štýlové dekoratívne osvetlenie v súkromných a komerčných budovách.

Centrum znalostí o osvetlení - blog

Záhradné osvetlenie - aranžmány a rady Garden

Aké lampy do záhrady zvoliť? Sú nákladné na prevádzku? Ako naplánovať nakupovanie? S podrobnosťami vám povieme niečo o zariadeniach na osvetlenie záhrady. Navrhneme vám, ako ich môžete použiť, aby ste potešili svoju nádheru!

Zapustené nástenné svietidlá