Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Lehátka

Lehátka

Salóniky sú jedinečný nábytok - v závislosti na našich potrebách sa môžu stať pohodlným miestom na spanie aj reprezentatívnym sedadlom. Tieto zvyčajne malé kúsky nábytku sú ideálne do malých miestností. Sú skvelým spôsobom, ako predstaviť svojej obývacej izbe trochu sviežosti, pohodlia a jedinečného funkčného dizajnu.

Gauč do obývacej izby - estetika a funkčnosť v obývacej izbe

Nezáleží na tom, či dáme prednosť šikovnému sedadlu alebo pohodlnej pohovke - váľanda nám umožní spojiť oba tieto kusy nábytku do jedného, mimoriadne funkčného prvku. Vďaka svojej neprekonateľnej, ľahkej podobe doplní interiér každej obývacej izby a dodá jej moderný charakter. Gauč do obývacej izby je vynikajúcou voľbou pre každodenný kus nábytku, ktorý poteší nielen vás, ale aj vašich hostí.

Záruka pohodlného spánku - gauč na spanie

Gauč na spanie je zaujímavou alternatívou postele, ktorá si získa srdcia fanúšikov neobvyklých, praktických riešení. Vďaka svojej minimalistickej podobe sa zmestí takmer do každej spálne. Tento nábytok je rovnako pohodlný ako tradičné postele a zaručuje zdravý a pokojný spánok.

Čalúnená váľanda - klasika a elegancia vo vašej domácnosti

Len málo kusov nábytku sa môže pochváliť takou sofistikovanou, estetickou formou ako čalúnené pohovky . Bohatosť ich tvarov a farieb vám umožní dodať miestnosti silný a jedinečný nádych a urobiť z nej miesto plné luxusu a dobrého vkusu. Odolné čalúnenie čalúnených pohoviek navyše zaisťuje, že nábytok vydrží roky.

Kožený gauč - odolnosť a kvalita

Kožený gauč je klasika, ktorú stojí za zváženie bez ohľadu na vaše estetické preferencie. Vďaka svojej univerzálnej podobe sa zmestí takmer do každej obývacej izby a poskytne vám pohodlné miesto, kam sa vždy radi vrátite. Kožené pohovky sú mimoriadne odolné a odolné, takže si môžete byť istí, že okrem dokonalého vzhľadu získate aj najkvalitnejšie materiály a spracovanie.