Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Herné kreslá

Profesionálne herné kreslo je skutočnou lahôdkou pre všetkých zanietených hráčov. Rozhodne to nie je len pohodlné kreslo. Je to kombinácia mimoriadneho pohodlia a vysoko kvalitného spracovania, vďaka ktorým ich chce mať čoraz viac ľudí. Vďaka vyhradeným funkciám je jeho používanie skutočne potešením. Ak si chcete kúpiť vlastnú hernú stoličku, nemusíte byť profesionálnym hráčom. Dokonalý model nájdete za veľmi priaznivú cenu!

Kreslá pre hráčov - aké kreslo si zvoliť?

Herné stoličky dostupné v našej ponuke sú moderné a pohodlné výrobky, ktoré je možné správne upraviť z hľadiska požadovanej štruktúry, funkcií a dizajnu. V kategórii herných stoličiek máme veľa rôznych atraktívnych kresiel, takže si každý nájde niečo vhodné pre seba. V ponuke sú aj modely hernej stoličky, napríklad: ružová herná stolička, ktorá bude vhodnou ponukou pre ženy. Každý vysoko kvalitný výrobok má nastavenie výšky, zmenu uhla sklonu a pohodlné operadlo pre maximálne pohodlie hráča. Stojí za to venovať pozornosť podrúčkam produktu. Vďaka vhodnému nastaveniu lakťových opierok sedadiel bude poloha chrbtice správna a práca pred počítačom bude oveľa príjemnejšia. Dbajme na výkon herných stoličiek, pretože čoraz viac času trávime v sede. Možností je veľa.

Herné kreslo za veľmi atraktívnu cenu?

Aké by malo byť najlepšie herné kreslo? Určite musí mať veľa užitočných funkcií a vymožeností, ako napríklad:

  • nastaviteľné operadlo s možnosťou aretácie v rôznych polohách,
  • nastaviteľné podrúčky, výsuvná opierka nôh,
  • sedadlo so zmenou výšky,
  • hojdací mechanizmus stoličky,
Majú zásadný vplyv predovšetkým na pohodlie používania stoličky. Hracie vedro je najčastejšie používaným modelom stoličky. Umožňuje vám udržiavať príslušné pohodlie a priaznivú polohu tela hráča, čo má pozitívny vplyv na naše zdravie a pohodu.

Herné stoličky pre profesionálnych hráčov

Herné kreslo Huzaro je model s vhodne nastaviteľnou výškou, ktorá zaisťuje správne umiestnenie chrbta. Má bedrový vankúš vynútený na správne držanie tela a vankúš na krk, ktorý umožňuje správne polohovanie krku. Ide o plne individuálne čierno-červené prevedenie pripomínajúce sedadlá športových automobilov. Vyrobené z najkvalitnejších materiálov odolných voči poškodeniu sedadla, navyše veľmi ľahko sa udržiavajúcich. Pozornosť by mal upútať aj materiál sedadla. V našom obchode nájdete perfektnú farbu sedačky, ktorú sa oplatí kúpiť. Všetky informácie ako výška sedadla, ceny, maximálne zaťaženie, nastavenie atď. Nájdete na produktových listoch.

Ekologická koža - vysokokvalitný poťahový materiál?

Herná stolička s podnožkou umožňuje dosiahnuť želané uvoľnenie pri hraní a ďalšie. Stojí za výber modelu podľa vašich očakávaní a potrieb. Herné kreslo je prvkom modernej kancelárie. Ľudia, ktorí trávia veľa času pri stole, ocenia jeho pohodlie a funkcie. Herné kreslo nemusí zostať iba pre hráčov. Svet sa mení prekvapujúcim tempom, ako aj našimi očakávaniami. Úprava parametrov kresiel tak, aby sa im pohodlne pracovalo alebo študovalo, sa stáva našim každodenným životom. Začíname si viac uvedomovať nákupné rozhodnutia. Často kontrolujeme poradie produktov, aby sme vybrali optimálny produkt. Čierne a červené alebo RGB osvetlené operadlo? Herné stoličky sa vyvíjajú tak, aby sa prispôsobili prevládajúcim trendom. Moderné herné kreslo je určite pohodlnejšie ako klasické kancelárske kreslo. Niektoré výrobky majú značnú nosnosť. Hmotnosť používateľa dosahuje až 150 kg. Výberom takejto hernej stoličky si môžeme byť istí, že nám bude slúžiť mnoho dní. Vďaka materiálom, ako je koženka, doplní herná stolička vybraný priestor a stane sa štýlovým doplnkom. Verzie so špeciálnymi vankúšmi navyše poskytnú pohodlie v krížovej oblasti. Nečakajte - skontrolujte našu ponuku a vyberte si niečo vhodné pre vás.

Herné kreslá