Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Stolice

Stolice

Kuchynské stoličky v rôznych prevedeniach

Stoličky sú miesta, ktoré si v kuchyni obľúbili. Sú kompaktné a nemajú zbytočné vyčnievajúce prvky, takže nezaberajú miesto. Po jedle ich môžete tiež ľahko zasunúť pod dosku stola. Stoličky sú k dispozícii v rôznych štýloch, tvaroch a farbách. To vám umožní prispôsobiť príslušné sedadlá potrebám každého interiéru kuchyne. Pre ľudí, ktorým záleží na pohodlí, sa odporúča zvoliť čalúnené stoličky. Vďaka nim môžete jesť jedlo alebo piť rannú kávu vo väčšom pohodlí.

Drevená stolička ako alternatíva k stoličke

Drevené stoličky sú klasikou žánru. Hodia sa k tradičným, moderným, rustikálnym, škandinávskym a mnohým ďalším aranžmán. Nájdete nábytok s okrúhlym a hranatým sedadlom. Farby sú tiež pestré a umožňujú vám vybrať si také, ktoré sa budú dokonale hodiť k vášmu stolu. Esteticky vyrobená drevená stolička môže tiež doplniť konferenčný stolík alebo konferenčný stolík v obývacej izbe, ktoré sa často nachádzajú v moderných apartmánoch.

Stolička na toaletný stolík v spálni ženy

Miesto pre stoličky nie je len v kuchyni. Tieto sedačky nájdete tiež pri toaletných stolíkoch, kde dokonale dopĺňajú kútik ženskej krásy. Stoličky bez chrbta nezakrývajú krásu toaletného stolíka. Sedadlá sú často čalúnené látkami s ozdobnými vzormi. Medzi niektorými modelmi, namiesto priamych nôh, môžete nájsť ohnuté a profilované, odkazujúce na retro štýl.

Neštandardné použitie drevených stoličiek

Taburetky sa dajú nielen použiť ako sedadlo. Svojím tvarom a malými rozmermi sú ideálne pre stupačky. V blízkosti kresla alebo pohovky môžete umiestniť drevenú stoličku , aby ste mohli nohy pohodlne predĺžiť a oprieť sa. Tento kus nábytku sa dá použiť aj ako malý, šikovný stolík. V obývacej izbe bude ideálne dať si šálku kávy alebo odložiť kľúče v hale. Jediným obmedzením používania stolice je skutočne kreativita a fantázia.