Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Moderné lampy

Moderné lampy

Čo sú moderné žiarovky?

Moderné žiarovky sú veľmi všeobecným konceptom a v skutočnosti si každý môže nájsť svoju vlastnú definíciu. Pojem „moderna“ má mnoho protikladov. Na jednej strane sa zameriavame na jednoduché riešenia, pričom nabudúce sa necháme unášať fantáziou a rozhodneme sa pre veľmi efektné riešenia. V celom tomto šialenstve môžeme rozlíšiť niekoľko funkcií, ktoré je možné konkrétne prisúdiť modernému štýlu.

Je minimalizmus moderný?

Určite áno! V týchto časoch sme unavení z efektných dekorácií a nekonvenčných riešení. Je oveľa lepšie a jednoduchšie zvoliť minimalistický interiér, ktorý sa bude ľahšie udržiavať a organizovať. Moderné žiarovky dokonale doplnia minimalistický štýl interiéru. Svietidlá tohto typu môžu dokonale dodať charakter a spestriť priestor. V našom obchode nájdete mnoho zaujímavých, ale minimalistických riešení osvetlenia, ktoré zodpovedajú štýlu moderných žiaroviek .

Tlmené farby alebo výrazné farby?

A tu vás prekvapím .. Obe odpovede zapadajú do moderného štýlu. Moderné interiéry sú minimalistické, ale nie nudné. Výrazné farby dokonale oživia a dodajú interiéru charakter. Moderné žiarovky s výraznými farbami budú dokonalým kontrastom pre svetlé miestnosti, ktorým chceme dať farbu. Na druhej strane žiarovky v jasných a pokojných farbách, ako je biela, môžu ochladiť a zjemniť celú atmosféru interiéru.

Hodia sa ozdobné vzory aj do moderného štýlu?

Áno! Moderný štýl má mnoho protikladov. Na jednej strane minimalizmus, na strane druhej zaujímavé a odvážne riešenia. Lampy s originálnymi tvarmi a vzormi sú rozhodne zahrnuté v zbierke moderných žiaroviek. Interiér budú stimulovať a diverzifikovať a dodať mu jedinečnú atmosféru.

Centrum znalostí o osvetlení - blog

Fabbian Illuminazione osvetlenie cubetto plafon

Spoznajte výrobcu dokonalého osvetlenia Fabbian alebo choďte priamo do ponuky žiaroviek Fabbian dostupnej v obchode - kliknite sem

Spoločnosť Fabbian Illuminazione bola založená v roku 1961. Postupom času si výrobca získal reputáciu a rešpekt na svetelných trhoch po celom svete. V ponuke výrobcu sú moderné žiarovky vyrobené z najkvalitnejších komponentov a navrhnuté tými najkreatívnejšími dizajnérmi. V súčasnosti sa značka Fabbian predáva v Európe a Ázii prostredníctvom podnikových obchodov a sprostredkovateľov a jej sesterské spoločnosti pôsobia na trhoch v USA a Hongkongu.

Moderné lampy