Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Stolové lampy

Stolové lampy

Stolové lampy - nepostrádateľný prvok vybavenia každej domácnosti

Usporiadaním bytu alebo domu berieme do úvahy mnohé prvky jeho vybavenia. Jedným z nich je výber osvetlenia. Príliš slabá, príliš silná alebo umiestnená na nesprávnych miestach - môže poškodiť výsledný efekt usporiadania. To je dôvod, prečo stojí za to zvážiť túto otázku dobre a premýšľať o vybavení vášho bytu so štýlovými stolnými lampami. Tento druh nenápadného a často prehliadaného typu osvetlenia môže byť dokonalým doplnkom do miestnosti, čím sa v ňom vytvorí jedinečná atmosféra a dodá mu jedinečný charakter.

Stolová lampa - nielen na stole

Správne usporiadanie stolových lámp zaručuje príjemnú, teplú a útulnú atmosféru v každom interiéri. Nemala by chýbať v spálni a obývacej izbe. Sú však nenahraditeľné v jedálni, chodbe alebo detskej izbe. Časy, kedy stropné svietidlo bolo jediným zdrojom svetla, už dávno prešli. V súčasnej dobe, vďaka kombinácii závesných svietidiel, stojacích svietidiel, svietidiel a stolových lámp, môžeme dosiahnuť správny svetelný efekt za každých okolností. Exkluzívna stolná lampa ideálna do spálne. Umiestnené v blízkosti postele, na skrinke alebo nočnom stolíku bude nočné svetlo. Ak sa však staráme o pomocné osvetlenie vo vzťahu k stropnému svietidlu, ktoré nám poskytne diskrétne svetlo, čím sa vytvorí intímna, intímna atmosféra, nastavte lampu na komodu alebo parapet. Na druhej strane, obývacia izba, ktorá je zvyčajne najväčšia izba v našom dome, kľúčovou otázkou je dobre premyslené a pestré osvetlenie. Štýlová stolová lampa umiestnená na vrchu nábytku alebo bočného stola, v tesnej blízkosti pohovky alebo kresla, nám zaručuje príjemné a rozostrené osvetlenie, ktoré prispieva k popoludňajšiemu odpočinku.

Štýlové stolové lampy - moderné, klasické, priemyselné ... \ t

Na lunares.pl nájdete širokú škálu najmodernejších stolných lámp od najlepších dizajnérov a renomovaných výrobcov, čo zaručuje najvyššiu kvalitu s dôrazom na každý, aj ten najmenší detail, vysokú odolnosť voči poškodeniu a pohodlné používanie lampy. mnoho rokov. Bez ohľadu na štýl, v ktorom je byt zariadený, každý na lunares.pl nájde model stolnej lampy zodpovedajúce usporiadaniu, ako aj individuálny vkus, preferencie a potreby. Ponúkame exkluzívne stolné lampy, ktoré dokonale zapadajú do akéhokoľvek štýlu usporiadania, a to ako minimalistické a moderné, priemyselné a podkrovné, rovnako ako klasické, rustikálne alebo vintage. Štýlové stolové lampy, ktoré ponúka lunares.pl obchod sú vyrobené z rôznych materiálov. Máme keramické a sklenené lampy, ktoré dokonale odrážajú svetlo padajúce pod tienidlo a sú ideálne prezentované v priestranných interiéroch. Existuje tiež mnoho modelov z kovu - nenahraditeľné, aby zdôraznili charakter interiérov v priemyselnom štýle. Na lunares.pl nájdete exkluzívne stolné lampy, ktoré sú nielen funkčným zdrojom svetla, ale aj krásnym a pútavým dekoratívnym prvkom vášho domova.

Centrum znalostí o osvetlení - blog

Fabbian Illuminazione osvetlenie cubetto plafon

Spoznajte výrobcu dokonalého osvetlenia Fabbian alebo choďte priamo do ponuky žiaroviek Fabbian dostupnej v obchode - kliknite sem

Spoločnosť Fabbian Illuminazione bola založená v roku 1961. Postupom času si výrobca získal reputáciu a rešpekt na svetelných trhoch po celom svete. V ponuke výrobcu sú moderné žiarovky vyrobené z najkvalitnejších komponentov a navrhnuté tými najkreatívnejšími dizajnérmi. V súčasnosti sa značka Fabbian predáva v Európe a Ázii prostredníctvom podnikových obchodov a sprostredkovateľov a jej sesterské spoločnosti pôsobia na trhoch v USA a Hongkongu.

Podkrovné interiéry Priemyselné potrubné svietidlo

Pozývame vás, aby ste si prečítali o interiéroch v industriálnom štýle alebo si okamžite prezreli kategóriu žiaroviek v štýle industrial.

Netradičné sú interiéry v industriálnom štýle. Vďaka tomu prevzali mnoho sŕdc a fantázie dizajnérskych majstrov. Surový, minimalistický a pocitovo chladný. A napriek tomu sa vám môžu páčiť.

Ak oceníte pozoruhodné riešenia a cítite sa dobre, keď vás obklopujú objekty, ktoré vyzerajú ako z inej éry, alebo rešpektujete aktívny chlad a elegantný minimalizmus, je návrh interiéru v industriálnom štýle tou najvhodnejšou voľbou práve pre vás!

Rustikálne interiéry Rustic floor lamp

Rustikálne osvetlenie a rustikálny štýl

Prečítajte si o trende interiérového dizajnu, ktorý je tento rok najmódnejší, alebo sa pozrite, čo sme si pre vás pripravili v kategórii rustikálne lampy.

Rustikálny štýl - nedávno veľmi módny. Mnoho architektov ju zavádza do svojich projektov. Veľa ľudí čerpá inšpirácie z internetu, upravuje alebo dotvára vaše interiéry v rustikálnom štýle. Charakteristika tohto štýlu je zložitá. Vplyv mnohých dizajnérskych trendov navyše spôsobil, že sa definícia rustikálneho štýlu v priebehu rokov zmenila a zmenila.

Čo spôsobilo, že tento zdanlivo skromný architektonický trend si získal srdcia toľkých ľudí a získal si veľa priaznivcov? Zaujíma vás, čo je to rustikálny štýl? Začnime od začiatku.

Stolové lampy