Doprava zdarma od €100
Viac ako 42 000 produktov
{{ aa_name() }}

Vonkajšie osvetlenie záhradných stien

Vonkajšie osvetlenie záhradných stien

Vonkajšie nástenné svietidlá

Svietidlá ako dekorácia stien domu

Steny akéhokoľvek domu alebo verejnej budovy môžu byť zdobené vonkajším nástenným osvetlením. Výrobcovia sa stretávajú s čoraz náročnejšími zákazníkmi - vytvárajú externé svietidlá založené predovšetkým na modernistickom dizajne a svietidlách, ktoré vyzerajú presne ako každá architektonická krajina. Okrem vzhľadu dôležitou otázkou sú ďalšie funkcie externých svetiel. Tu máme možnosť voľby medzi týmito štandardnými 230V alebo solárnymi lampami. Mimoriadne užitočné pri používaní vonkajších svietidiel je tiež voľba lampy so senzorom súmraku. Pre tých z vás, ktorí sa spoliehajú na ekonomickú spotrebu svetla, sme pripravili ponuku exteriérových LED nástenných svietidiel.

Osvetlenie budovy po zotmení s použitím vonkajších svietidiel

Vonkajšie svietidlá sú svietidlá prispôsobené všetkým poveternostným podmienkam: od snehu po dážď, až po vysoké teploty. Vyrobené zo silného hliníka a nehrdzavejúcej ocele, funguje veľmi dlho. Okrem každého nástenného svietidla poskytuje výrobca 3-ročnú záruku. Pri výbere správneho vonkajšieho osvetlenia by sme tiež mali venovať pozornosť vzhľadu takejto lampy, najlepšie ak svietidlo zapadá do štýlu, v ktorom je dom navrhnutý. V našom internetovom obchode máte možnosť vybrať si správnu väzbu. Naša ponuka je veľmi široká - od klasických vonkajších stenových svietidiel až po rustikálne exteriérové svietidlá až po modernistické nástenné svietniky.

Úroveň ochrany IP pri výbere vonkajšieho osvetlenia stien

"Medzinárodný rating ochrany" v krátkom čase IP. Toto je hodnota, ktorá sa nachádza na každej karte výrobkov našich vonkajších stenových svietnikov. Toto je dôležitá informácia - ak chcete inštalovať lampu mimo budovy. Hodnota IP nám hovorí, ako dobre produktový kryt chráni interiér pred dostať sa do nebezpečných častí, malých častí alebo vody. Vonkajšie svietidlá by mali mať držiaky, ktoré majú stupeň krytia IP 54 alebo majú druhú číslicu IP vyššiu ako 4.

Centrum znalostí o osvetlení - blog

Rustikálne interiéry Rustic floor lamp

Rustikálne osvetlenie a rustikálny štýl

Prečítajte si o trende interiérového dizajnu, ktorý je tento rok najmódnejší, alebo sa pozrite, čo sme si pre vás pripravili v kategórii rustikálne lampy.

Rustikálny štýl - nedávno veľmi módny. Mnoho architektov ju zavádza do svojich projektov. Veľa ľudí čerpá inšpirácie z internetu, upravuje alebo dotvára vaše interiéry v rustikálnom štýle. Charakteristika tohto štýlu je zložitá. Vplyv mnohých dizajnérskych trendov navyše spôsobil, že sa definícia rustikálneho štýlu v priebehu rokov zmenila a zmenila.

Čo spôsobilo, že tento zdanlivo skromný architektonický trend si získal srdcia toľkých ľudí a získal si veľa priaznivcov? Zaujíma vás, čo je to rustikálny štýl? Začnime od začiatku.

Vonkajšie osvetlenie záhradných stien