Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Skrinky

Skrinky

Rôzne skrinky

Šatníková skriňa - kus nábytku, ktorý používa takmer každý. Štandardnú koncepciu skrinky je možné rozdeliť do niekoľkých podkategórií, máme tu napríklad nočné stolíky alebo moderné skrinky. Každý kus nábytku je vyrobený z iného materiálu. Môžeme zvoliť skrinky do elegantného interiéru, aj do retro či klasických štýlov. Skrinky sa líšia dizajnom, účelom a farbami.

Dizajnový interiérový nábytok

Dizajnový nábytok sa vyznačuje jedinečným štýlom. Často sú vyrobené zo vzácnych materiálov a do ich štruktúry sú vtkané aj doplnky z iného obdobia, vďaka čomu sú vhodné pre akékoľvek usporiadanie. Veľmi často sú zaujímavým a charakteristickým bodom miestnosti, v ktorej sa nachádzajú. Nájdete ich v klasickom, priemyselnom alebo dokonca škandinávskom štýle. Výrobcovia neúnavne sledujú najnovšie trendy a šikovne ich zavádzajú do štýlu nábytku.

Neoceniteľné nočné stolíky

Fenoménom nočných stolíkov je ich funkčnosť. Najčastejšie malé skrinky so zásuvkami sa v dekorácii spálne ukážu ako neoceniteľné, dodávajú jej charakter a plnia mnoho funkcií. Na nočnom stolíku si môžeme nastaviť budík, položiť telefón alebo knihu, ktoré sa po prečítaní dajú schovať do zásuvky, vďaka čomu získame viac miesta na pulte. Nočné stolíky nájdeme v rôznych tvaroch, veľkostiach a farbách, rovnako ako s ľubovoľným počtom zásuviek, do ktorých vedľa postele schováme všetko, čo potrebujeme.

Funkčná predsieňová skrinka

Skrinka venovaná hale je mimoriadne praktická. Najčastejšie sa umiestňuje v tesnej blízkosti dverí a slúži tiež ako skrinka na topánky a skriňa na bundy a kabáty. Existujú modely s nainštalovaným sedadlom, takže je pohodlnejšie topánky meniť a potom ich vrátiť na miesto. Do funkčnej skrinky v hale môžete umiestniť aj potrebné domáce potreby, môže to byť ideálne miesto pre hasiaci prístroj alebo domácu lekárničku.

Moderné skrinky

V časoch minimalizmu a návratu k retro štýlu zapadli moderné skrinky do koncepcie nápadu. Namiesto veľkej a málo pohyblivej komody pod televízorom môžeme nasadiť modernú skrinku, ktorá zaberie málo miesta a zároveň bude plniť všetky potrebné funkcie. Precíznosť spracovania a tvar účinne prilákajú oči každého člena domácnosti a hostí. Moderné skrinky sú dôležitým prvkom každého moderného dizajnu interiéru.