Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Vešiaky

Vešiaky

Táto ťažko viditeľná položka pokrytá bundami je nepostrádateľným prvkom každého domu, firmy, verejných priestorov, reštaurácií, vlakov ... Dá sa dlho vymieňať. Vešiak na kabáty! Bez nej by sa z interiéru stal neporiadok.

Potrebné nábytkové doplnky

Jednoduché alebo dvojité vešiaky , ktoré je možné inštalovať napríklad do kuchyne alebo kúpeľne, zlepšujú fungovanie domu. Na vešiak môžete zavesiť uterák, utierku, nevyhnutné kuchynské doplnky, ako sú: vidličky a panvicou na varenie, panvice, labky pre odstraňovanie horúce pekáča z rúry, atď. Ramienka, ku ktorému sú pripojené mnoho individuálnych háčiky môžu byť umiestnené napríklad pri krbe alebo v dielni. Čo by to bolo za šatník bez odolných a funkčných vešiakov?

Vešiaky - ktoré sú najlepšie?

Chrómové a plastové vešiaky budú plniť svoju úlohu napríklad v kúpeľni, kde väčšina predmetov prichádza do styku s vodou. Na druhej strane, liatinové alebo kovové - ktoré sa vyznačujú zaujímavým dekoratívnym dizajnom, si ľahko nájdu svoje miesto hneď pri východe alebo dokonca vonku. Veľké stojace alebo závesné vešiaky, ktoré znesú veľké zaťaženie, budú vhodné na zimné, jesenné a jarné dni. Zmestia sa do nich saká, kabáty, čiapky a dáždniky.

Vešiak na šaty - kde by mal stáť?

Bez ohľadu na to, či ide o verejný alebo domáci priestor, vešiak na oblečenie by mal stáť alebo byť zavesený v oblasti s nízkou premávkou. Musí to byť priechodný bod, a teda nejaký roh vedľa dverí, zádverie v dome, výklenok na chodbe. Čím vyšší je háčik, tým lepšie - ochráni kabáty a bundy pred znečistením a prachom. Na verejných miestach budú užitočné stojace vešiaky prístupné zo všetkých strán.

Najlepší vešiak do predsiene

Dom je miesto, kde si môžeme dovoliť slobodu pri výbere materiálov. Takže drevený vešiak , ktorý umiestnime do haly, vnesie do interiéru hrejivú a príjemnú atmosféru. Jeho farba by mala závisieť od farebnej schémy a dizajnu interiéru. Pre klasický a minimalistický interiér bude vhodný jednoduchý, nekomplikovaný dizajn. Na druhej strane, dekoratívnejšie riešenia - napríklad vešiaky vyrobené z fantazijne tvarovaného kovania, sú dobrým riešením pre domácnosti s idylickou atmosférou alebo so starožitnosťami v interiéri.

Vešiaky