Doprava zdarma od €100
Viac ako 44 000 produktov
{{ aa_name() }}

Organizátori

Organizátori

Neporiadok v osobných veciach vás môže priviesť do šialenstva. Problém s organizáciou miesta na stole, chýbajúcimi maličkosťami, logickým poriadkom v kozmetike ... a dokonca zabudnúť na dôležité termíny - všetky tieto problémy dokáže vyriešiť organizátor !

Nábytkové doplnky - efektívny organizér

Efektívne , teda také, na ktoré sa zmestia všetky veci, ktoré doteraz zostali na stole. Police, priehradky, vešiaky - to všetko vám môže pomôcť usporiadať váš neporiadok. Usporiadateľ môže byť kus nábytku, na ktorom si môžete dať notebook s najdôležitejšími poznámky vašej obľúbenej knihy, kľúče, puzdrá na okuliare, telefón, kľúče, písacie potreby, atď usporiadatelia s tabuli sú k dispozícii na predaj korku alebo kovové pletivo na ktoré môžete niečo zavesiť.

Organizér pre dieťa

Nielen dospelí si musia usporiadať svoj priestor. Materiálovej usporiadatelia na hračky alebo príslušenstvo starostlivosti o dieťa umožní fungovanie v detskom priestore. Farebný organizér pre tínedžera bude ako toaletný stolík, kde malá slečna schová svoje poklady alebo náradie na tvorivé hranie. Kútik pre batoľa sa jednoducho nezaobíde bez takého užitočného predmetu, ktorý môže byť tiež prvkom interiérového dizajnu.

Kozmetický organizér? Prečo nie ?!

Ženy, ktoré venujú pozornosť svojmu vlastnému vzhľadu, často bojujú s rozcuchanou kozmetikou. Rúže, atramenty, laky na nechty, tiene, kondicionéry ... koniec koncov musíte to všetko niekde vytriediť a chrániť pred poškodením. Problém by mal vyriešiť funkčný organizér kozmetiky. Drobné veci je možné ukladať do zásuviek, zatiaľ čo tie väčšie by mali byť umiestnené na policiach, pri zachovaní zásady, že najvyššia kozmetika - krémy, štetce, atramenty - je umiestnená zozadu a dolná úplne zozadu. Toto pravidlo vám umožní rýchlo nájsť hľadanú položku.

Nástenný organizér - je to len pre ženu?

Mohlo by sa zdať, že iba ženy bojujú s neporiadkom na stole, a napriek tomu sa tento problém dotýka aj mužskej časti spoločnosti - a to nielen na miestach, ako sú garáže alebo dielne! Vkusný a seriózny organizér v tlmených farbách vyrieši problém neporiadku na stole každého muža.