Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Dekor

Dekor

Ako vytvoriť útulnú izbu?

Domáce spotrebiče sú skutočnou výzvou. Vhodná voľba typu materiálu, farieb a vybavenia tak, aby spolu vytvorili harmonický celok, nielen estetický, ale aj praktický, nie je ľahké. Čo však robí náš domáci krb útulným, originálnym a krásnym? Klíma v miestnosti pomôže vytvoriť dekorácie.

Domáce dekorácie

Každý interiér si zaslúži doplnenie. Šikovne zvolené dekorácie zdôrazňujú charakter miestnosti. Vďaka širokému sortimentu si môžete vybrať funkčné doplnky, ktoré budú vyhovovať štýlu vášho domova. Dokonca aj milovníci minimalizmu - hoci jemne a s mierou - zdobia svoje domovy. Miestnosť len s potrebným nábytkom a spotrebičmi bude vyzerať veľmi depresívne a odradí vás od toho, aby ste v ňom trávili čas. Aké dekorácie a doplnky používame najviac?

  • vankúše - je na nich pohodlne ležať a vďaka nim je miestnosť útulná a teplá
  • svietniky a sviečky - svietniky sú v rôznych zaujímavých tvaroch a farbách a vďaka voňavým sviečkam je ľahké vybudovať príjemnú náladu nielen pre oko, ale aj pre nos.
  • Obrazové rámy - umožňujú estetickú prezentáciu nesmrteľných, dôležitých momentov
  • hodiny - vám pripomínajú plynutie času, a ich pravidelné tikanie je upokojujúce
  • zrkadlá - opticky zväčšiť miestnosť
  • škatule, krabice, kontajnery - ideálne na uskladnenie tovaru
  • koberce a chodníky - upokojujú miestnosť a dávajú jej intímny charakter
  • obrazy a plagáty - zdobia steny, priťahujú pozornosť a zdôrazňujú interiérový dizajn

Dekoratívne plagáty

Tradičným spôsobom, ako ozdobiť steny, boli už niekoľko rokov maľby - reprodukcie známych umeleckých diel, malieb náboženskej prírody alebo umelcov. Medzitým si v súčasnosti získavajú na popularite dekoratívne plagáty. Tento moderný trend ponúka širokú škálu možností - každý si môže nájsť niečo pre seba. Plagát s obľúbeným citátom alebo vybraným mottom napísaným v krásnom písme evokuje úsmev na vašej tvári a povzbudzuje vás konať. Surrealistická grafika alebo geometrické vzory dokonale ladia s obývacou izbou. Plagáty v silných farbách, zobrazujúce krásu prírody, rozjasnia chodbu. Rastlinné a kvetinové motívy sú ideálne pre kúpeľňu alebo kuchyňu. Milovníci kín sa určite budú zaujímať o filmové plagáty. Obraz milovanej postavy z rozprávok poteší každé dieťa a plagát s obľúbenou hudobnou hviezdou každého tínedžera.
Ak chcete, aby domáce dekorácie odrážali váš charakter, pozrite sa na nevyčerpateľnú ponuku dekoratívnych plagátov a vyberte si niečo pre seba.

Dekor