Doprava zdarma od €100
Viac ako 58 000 produktov
{{ aa_name() }}

Fabbian Illuminazione osvetlenie

Spoznajte výrobcu dokonalého osvetlenia Fabbian alebo choďte priamo do ponuky žiaroviek Fabbian dostupnej v obchode - kliknite sem

Spoločnosť Fabbian Illuminazione bola založená v roku 1961. Postupom času si výrobca získal reputáciu a rešpekt na svetelných trhoch po celom svete. V ponuke výrobcu sú moderné žiarovky vyrobené z najkvalitnejších komponentov a navrhnuté tými najkreatívnejšími dizajnérmi. V súčasnosti sa značka Fabbian predáva v Európe a Ázii prostredníctvom podnikových obchodov a sprostredkovateľov a jej sesterské spoločnosti pôsobia na trhoch v USA a Hongkongu.

Spoločnosť Fabbian Illuminazione kraľuje na trhu svietidiel už viac ako 50 rokov! Poskytuje zákazníkom žiarovky a tiež diverzifikuje trh s osvetlením. Značka Fabbian má vo svojich radoch viac ako 40 architektov, ktorí vytvárajú jedinečné a jedinečné vzory.

Značka Fabbian dodnes vyrába najmodernejšie, najrôznejšie a najelegantnejšie svietidlá. Každý si nájde niečo pre seba. Svietidlá môžu nadobúdať tvar od skrútených a sofistikovaných až po jednoduché a minimalistické. Každá zo žiaroviek zaujme svojim vzhľadom a navyše dodá interiéru kúzlo a sofistikovaný vzhľad. Závesné žiarovky, podlahové svietidlá, nástenné svietniky alebo očká a halogénové žiarovky, to všetko a ešte viac nájdete a kúpite v našom internetovom obchode za rozumnú cenu.

Zvláštnu zmienku si zaslúži séria svietidiel Cubetto.

cubetto plafon Plafond Fabbian Cubetto

V tejto rodine nájdeme závesné lampy, nástenné svietniky, plafondy. Štýl týchto žiaroviek je moderný taliansky dizajn založený na klasickej kombinácii krištáľového skla a pochrómovaného príslušenstva. Krištáľové sklo neskutočne žiari, vďaka čomu vytvára neobyčajnú atmosféru a nádherne zachytáva svetlo vyžarované svetelným zdrojom.

cubetto wall lamp Nástenné svietidlo Fabbian Cubetto

Ďalšou sériou žiaroviek, ktoré boli vyrobené z krištáľového skla, je rodina žiaroviek Fabbian Sospes

Lampy Fabbian Sospesa boli vyrobené z hrubého plechu z krištáľového skla. Pôvodným zámerom architektov, ktorí navrhli toto osvetlenie, bolo umiestniť ich do kúpeľní a jedální. Kvôli týmto lampám sa ich nepodarilo zaškatuľkovať a v tejto chvíli búria dizajnérske návrhy a úspešne ich umiestňujú do projektov všetkých druhov verejných priestranstiev.

Sospesa Fabbian Sospesa

Ponúkame výrobky značky Fabbian. Ak ste nenašli produkt, o ktorý máte záujem, kontaktujte nás - spolupracujeme s väčšinou výrobcov na trhu s osvetlením v Poľsku a v zahraničí. Sme schopní pripraviť konkurenčné ponuky alebo ponúknuť náhradné svietidlá.

Možno by vás zaujímali výrobky z týchto kategórií?

Kancelárske svetlá, Jedáleň Ligts, Kuchynské svietidlá, Svietidlá pre mládež, Svietidlá Bathrooom, Svetlá chodby, Osvetlenie obývacej izby, Spálne Svetlá, Nástenné Svietidlá, Podlahové lampy, Svietidlá, Stolové lampy, Prívesné svetlá, Zapustené svietidlá, Nábytkové osvetlenie, Stropné svetlá, reflektory, Kolajnicove systemy, LED pásy, lustre, Glamour Svetlá, Priemyselné svietidlá, Klasické svetlá, Koloniálne svetlá, Loft Svetlá, Moderné Svetlá, Moderné svietidlá, Škandinávske svetlá, Anglické svetlá

Zdieľaj túto stránku