Doprava zdarma od €100
Viac ako 58 000 produktov
{{ aa_name() }}

Záhradné osvetlenie - aranžmány a rady

Aké lampy do záhrady zvoliť? Sú nákladné na prevádzku? Ako naplánovať nakupovanie? S podrobnosťami vám povieme niečo o zariadeniach na osvetlenie záhrady. Navrhneme vám, ako ich môžete použiť, aby ste potešili svoju nádheru!

Možnosti osvetlenia

Na trhu je čoraz viac príležitostí na osvetlenie záhrad a nehnuteľností. Môžete si vybrať medzi klasickými, jednoduchými prístrojmi alebo originálnym vybavením, ktoré bude slúžiť ako dekorácia. Existujú žiarovky napájané rôznymi spôsobmi: solárne - žiariace vďaka solárnej energii - a elektrické, ktoré musia byť pre napájanie káblové a pripojené k zdroju energie.

Garden

Svetlá farba

Stojí za to venovať pozornosť farbe svetla vyžarovaného žiarovkami používanými v osvetľovacích zariadeniach. Môžete si vybrať medzi: tepelnou, studenou alebo RGB LED. Najzaujímavejšie sú LED žiarovky , v ktorých môžeme nastaviť ľubovoľnú farbu svetla. Vďaka tomu prispôsobíme osvetlenie zvláštnym príležitostiam, ako sú napríklad angažmán v záhrade, grilovačky alebo záhradníctvo. Použitie LED žiaroviek vám umožní hrať s farbami - všetky žiarovky môžu svietiť rovnako alebo meniť farby dúhy! RGB
žiarovka

Záhradné gule

Vďaka použitiu originálnych záhradných gúľ bude vaša záhrada vyzerať ako z rozprávky! Na trhu sú elektrické gule , ktoré potrebujú na svoju prevádzku energiu, a solárne gule , ktoré svietia vďaka solárnej energii. Svietidlá je možné namontovať na zem do vopred pripraveného stabilného základu. Ďalšou možnosťou je lopta umiestnená na platforme, napr. Na 50 cm vysokej trubici. Dokonalé žiarovky si navyše môžete vybrať z niekoľkých veľkostí: priemeru 20, 25, 30, 40 a 50 cm.

Plávajúce svetlá

Solárne žiarovky , na rozdiel od žiaroviek s elektrickým pohonom, sa dajú použiť aj na vodnú hladinu. Nie je riziko zaplavenia napájacích káblov a skratov. Solárnu lampu je možné umiestniť napríklad do záhradného jazierka alebo použiť ako atraktívne povrchové osvetlenie bazéna.

Solárna lampa

Lucerna v záhrade

Zaujímavým návrhom môže byť záhradný lampáš . Poháňaný elektrickou energiou a niekoľkými kapradinami svetla vynikne pre vašu záhradu a ďalšie svetelné zariadenie. Výška lucerny je nastaviteľná, k dispozícii máte aj nastavenie osvetlenia v inom štýle, napríklad stoličku. Zariadenie je možné umiestniť napr. Do stredu interiéru ako centrálnu dekoráciu alebo k plotu. Maják bude vyzerať zaujímavo v duete s drevenou, romantickou lavičkou.

LED lampáš Paríž

Do altánku ..

Ak máte altánok alebo terasu - použite na osvetlenie girlandy! Rozžiaria nielen záhradu, budú fungovať aj ako originálny dekoratívny prvok. Girlandy majú pružné lanko, háčiky na oboch koncoch a silikónovú ochranu. Vďaka tomu nebude ich pozastavenie problematické. Girlandy možno použiť aj v interiéroch alebo pri záhradných udalostiach. Fungujú tiež ako dekoračný prvok počas svadby.Girlanda

Možno by vás zaujímali výrobky z týchto kategórií?

Záhradné svetelné reťazce, Vonkajšie nástenné svietidlá LED, Powered Garden Balls, Solárne záhradné gule, Záhradné dekoratívne gule, Vonkajšie slnečné svetlá, Vonkajšie stojace svetlá, Vonkajšie závesné svetlá, Vonkajšie pól svetla, Uzemnené zapustené svetlá, Vonkajšie Walkover Svetlá, Vonkajšie nástenné svietidlá, Osvetlenie bazéna, Vonkajší strop, Halogénové projektory, Led projektory, Z nerezovej ocele post svetiel, LED Post Svetlá, Vonkajšie LED svietidlá,

Zdieľaj túto stránku