Doprava zdarma od €100
Viac ako 44 000 produktov
{{ aa_name() }}

Plastové stupačky

Plastové stupačky

Pre zvýšenie komfortu sedenia, či už na kresle pred krbom alebo pri práci za pracovným stolom, stojí za to vybaviť si pohodlnú opierku na nohy . Výškovo nastaviteľná opierka nôh vyrobená z plastu vám pomôže lepšie sa sústrediť pri práci v kancelárii.

Stupačky sú relaxáciou

Zvyčajne sú umiestnené pred kreslom, aby sa prehĺbil stav relaxácie a zvýšil komfort pri odpočinku. Ale tiež pri pozeraní televízie alebo čítaní knihy môžeme vyložiť nohy na podnožku . Poloha hore nohami zlepšuje krvný obeh a umožňuje vám zdriemnuť si, čo je jeden zo spôsobov odpočinku po náročnom dni v práci.

Plastové stupačky

Prírodné materiály, ktoré sa často používajú na stupačky v obývacej izbe alebo v spálni, nemusia byť všade inde, napríklad vonku, praktické. Vlhkosť, slnečné svetlo a vysoké alebo nízke teploty môžu ničiť prírodné materiály, ako je drevo alebo vlna. A napriek tomu si na terase môžete aj trochu zdriemnuť. Plastové stupačky sú prispôsobené vonkajším podmienkam, ľahko sa čistia, zároveň sú pohodlne použiteľné a funkčné. Rovnako dobre fungujú aj pri práci v kancelárii.

Opierka na stôl

Pracovať v kancelárii znamená sedieť za stolom hodiny v jednej polohe. Plastové stupačky majú možnosť výškového nastavenia, je ich teda možné nastaviť podľa vašich individuálnych potrieb vrátane vlastnej výšky. Ľahko čistiteľné materiály, ako je plast alebo guma, udržia pracovisko čisté. Protišmykové materiály pripevnené k nohám zabránia skĺzavaniu opierky nôh aj na klzkom povrchu.

Kancelárska podnožka

Rozlišujeme kancelárske stojky - používané pri sedení za stolom a závesné, ktoré je možné pripevniť pod dosku stola. Existujú však aj také, ktoré sú zvyknuté stáť na miestach, kde môžu mať nižší ľudia ťažký prístup na pracovisko. Zaujímavou možnosťou, pokiaľ ide o stojace, je zabudovaná masážna podložka, ktorá stimuluje cirkuláciu nôh pri práci. Bude to skvelé riešenie pre ľudí, ktorým hrozia obehové problémy spôsobené dlhodobým sedením za stolom bez toho, aby mohli vstať.