Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Osobné ochranné prostriedky

Osobné ochranné prostriedky

Osobné ochranné prostriedky - čo sú to?

Osobné ochranné prostriedky, tj. Rukavice, dezinfekčné kvapaliny a ochranné masky, používajú predovšetkým zamestnanci nemocnice. Počas choroby, najmä počas šírenia koronavírusu, sa však môžu používať aj každodenne, doma aj v práci. Osobné ochranné prostriedky pomáhajú chrániť pred vírusmi, baktériami a inými mikroorganizmami. Používanie takéhoto príslušenstva môže v prvom rade pomôcť ľuďom so zníženou imunitou, seniorom, deťom a tehotným ženám.


Pamätajte, že používaním osobných ochranných prostriedkov počas šírenia koronavírusu chránite seba aj ostatných!

Osobné ochranné pracovné prostriedky v obchode Lunares

Obchod Lunares ponúka antibakteriálne a dezinfekčné gély , ktoré možno použiť na dezinfekciu rúk a dezinfekciu vecí. Na druhej strane sú ochranné rukavice doplnkom užitočným nielen pri zvýšenej chorobe. Môžu byť tiež použité na varenie a čistenie. Bavlnené ochranné masky sú spôsobom, ako znížiť šírenie vírusov a baktérií kvapôčkami a znížiť riziko infekcie.


V spoločnosti Lunares si môžete objednať osobné ochranné pracovné prostriedky s bezpečným a pohodlným doručením domov!

Osobné ochranné prostriedky a koronavírusy

Našťastie existuje veľa spôsobov, ako zabrániť ochoreniu, ktoré vírus COVID-19 spôsobuje. Implementácia týchto metód si nevyžaduje veľké úsilie. Dôležitá je opatrnosť, rozum a hygiena. Používanie osobných ochranných prostriedkov pomáha predchádzať chorobe a znižovať jej šírenie.

Pri odchode z domu nezabudnite na vzdialenosť najmenej 2 metre od ostatných ľudí. Koronavírus sa prenáša kvapôčkami, tj pri hovorení, dýchaní, kýchaní a kašľaní. Infikovaná osoba necháva vo vzduchu mikrokvapky slín a číhajú v nich vírusy. Preto udržiavanie odstupu od ostatných ľudí znižuje riziko infekcie. Aj z tohto dôvodu sú ochranné masky účinným prostriedkom ochrany. Vytvárajú fyzickú bariéru a bránia vírusom v prístupe k našim slizniciam. Ochranná maska filtruje vzduch a môže zadržiavať kvapky pary so zárodkami. Pri používaní masiek sa ich nedotýkajte rukami a po použití ich opatrne odstráňte a podľa typu ochrannej masky zahoďte do vzduchotesnej nádoby alebo do vzduchotesného obalu na bielizeň. Chirurgické masky sú k dispozícii predovšetkým pre zdravotnícky personál. Nechirurgické masky, tj. Vyrobené z látky, sú dostupné každému a vytvárajú účinnú bariéru pre veľkú časť vírusov a baktérií putujúcich vzduchom.

Samozrejme, nevyhnutné je časté umývanie rúk. Po dotyku povrchu, na ktorom bol vírus alebo baktéria pre oči neviditeľné, ich môžeme neskôr nechtiac preniesť z ruky na tvár a sliznice - a umožniť tak vírusu vstúpiť do nášho tela. Preto je také dôležité umývať si ruky dlho v teplej vode. Týmto spôsobom si umyjeme špinu a choroboplodné zárodky z rúk. Ďalšou pomocou pri vytváraní bloku pre choroboplodné zárodky sú jednorazové rukavice. V takom prípade je to rukavice, nie naša ruka, to je povrch, ktorý prichádza do kontaktu s predmetmi. Po použití by mali byť rukavice opatrne odstránené a podobne ako použitá maska vložené do vzduchotesnej nádoby.

Koronavírusy sú vo vysokých koncentráciách citlivé na peroxid vodíka, mydlo a alkohol. Umývajme si preto ruky čo najčastejšie a najdôkladnejšie, aj po odstránení ochranných rukavíc. Ak si nemôžeme umyť ruky, stojí za to siahnuť po antibakteriálnom géle a dezinfekčnej tekutine . Účinne nimi vyčistíme vaše ruky. Oplatí sa tiež utrieť každodenné predmety, ako sú kľúče, mobilný telefón a kľučky dverí, dezinfekčnou tekutinou. Dobre poslúži aj v prípade, že chcete po návšteve obchodu dezinfikovať, napríklad obal produktu alebo vlastnú obuv.


Starajte sa o svoje zdravie a zdravie svojich blízkych! Zoznámte sa s osobnými ochrannými prostriedkami v obchode Lunares.

Osobné ochranné prostriedky - Recenzie na výrobky


Opätovne použiteľná bavlnená maska na modrých ramienkach
14. Júl 2020
Po celom krakove som hľadal solídne vyrobené a pohodlné opakovane použiteľné masky. a našiel ho na okraji mesta v obchode s priateľským a profesionálnym servisom. odporúčam.

Opätovne použiteľná bavlnená maska na modrých ramienkach
13. Apríl 2020
Pekne zabalené v zapečatenom vrecku napriek tomu, že som kúpil 3 kusy.

Ochranná bavlnená maska na remienkoch 10 kusov modrá
09. Apríl 2020
Vzal som 20 kusov. pekný materiál a dobre sa k nim hodia. nevyzerám v nich ako ninja. odporúčam kúpiť

Ochranná bavlnená maska na remienkoch 10 kusov modrá
09. Apríl 2020
Balík som si objednal a dostal na druhý deň. pekne šité masky, žiadne kúsky a nič. mozem odporucit

Ochranná bavlnená maska na remienkoch 10 kusov modrá
09. Apríl 2020
Ďakujem za odoslanie v ten istý deň, keď som zadal objednávku!

Centrum znalostí o osvetlení - blog

Typy pleťových masiek - akú masku si zvoliť? Nosenie pleťovej masky

Podľa nedávnych odporúčaní vlády je každý povinný zakrývať si ústa a nos na verejnosti. Ochranné masky sú účinnou prekážkou aerosólov, a tým významne znižujú riziko šírenia vírusu. Ich účinnosť však závisí od mnohých faktorov - typu pleťovej masky, správneho používania a dodržiavania základných hygienických pravidiel. Zistite viac o typoch a vlastnostiach ochranných masiek a oboznámte sa s ponukou bavlnených masiek dostupných v našom obchode.

Osobné ochranné prostriedky