Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Halogénové projektory

Halogénové projektory

Halogénové projektory zameriavajú svetlo na požadovaný priestorový uhol, sú to zariadenia s dlhým dosahom. Halogénové projektory sú osvetľovacie zariadenia, ktoré majú vynikajúcu reprodukciu farieb v blízkosti slnečného svetla.

Halogénové projektory - základné funkcie

V projektoroch s halogénovou lampou je svetelný tok 16-20 lm / W, životnosť je 2000 hodín. Žiarovka halogénových projektorov je vyrobená z kremenného skla, umožňuje vyrábať lampy menších veľkostí, sú odolné voči vysokým teplotám. Pomocou týchto projektorov môžete vytvoriť smerové alebo mäkké, rozptýlené, bez tieňov, bodové osvetlenie. Môžete to nazvať kreatívnym prvkom pri navrhovaní riešení vonkajšieho osvetlenia. Halogénové projektory sa bežne používajú s trojfázovou osvetľovacou koľajnicou, ktorá umožňuje vytvorenie veľmi zložitých osvetľovacích systémov. V prípade potreby je možné zariadenie inštalovať na povrch stien alebo stropu.

Čo robia halogénové projektory?

Najčastejšie sa používajú na osvetlenie veľkých billboardov, osvetlenie stien budov a na dekoratívne osvetlenie mostov. Niektoré typy halogénového osvetlenia sú ideálne pre priemyselné miestnosti, kde je prekročená vlhkosť a prach. Stupeň ochrany zariadenia je vysoký IP44, preto je vnútorný prach úplne vylúčený.

Halogénové projektory môžu mať dva svetelné zdroje, ktoré dokonale osvetlia vchod do garáže a samotnú garáž. Môžu byť tiež použité na osvetlenie terasy a záhrady súčasne vďaka dvojitej halogénovej žiarovke. Jedno zariadenie má schopnosť osvetľovať dve oblasti súčasne bez potreby ďalšieho projektora.

Snímač pohybu 180 ° má dosah 10 m, vďaka čomu je praktickým a ergonomickým riešením. Použitie žiarovky R7s pozitívne ovplyvňuje znižovanie spotreby energie a nižších účtov. Halogénový projektor s dvojitým svetelným zdrojom a snímačom pohybu je podporou pri používaní zabezpečovacieho systému.

Výhody halogénových projektorov

Po prvé, majú nízku cenu, dávajú teplé a jasné svetlo. Tieto výhody umožňujú ich použitie v oblastiach, kde sa vyžaduje požadovaný jas svetla, kde sa vyžaduje vysoká reprodukcia farieb, napríklad na veľtrhoch, veľtrhoch atď. Projektory s rôznymi uhlami tvarovania prúdov smerového svetla, kombinujúce osvetľovacie zariadenia s inými zariadeniami umožňuje dosiahnuť akékoľvek, dokonca veľmi zložité úlohy osvetlenia.

Konštrukcia halogénových projektorov obsahuje ochranné sklo, ktoré chráni lampu pred možným poškodením. Možnosti použitia nie sú obmedzené na žiadne klimatické podmienky. Projektor so senzorom poskytuje ekonomickú spotrebu energie, pretože osvetlenie sa zapína iba pri zaznamenávaní viditeľných pohybov. K dispozícii je tiež halogénový projektor s ihlou, ktorý sa dá ľahko umiestniť do zeme a osvetliť uličky v záhrade, prístup do garáže a akékoľvek iné miesto, ktoré vyžaduje tento typ osvetlenia.

Centrum znalostí o osvetlení - blog

Koľko lúmenov vyprodukuje 500 W halogénová žiarovka? Halogénová dekoratívna žiarovka eco 12,5 cm 28 W

Pred zakúpením alebo výmenou 500 W halogénových žiaroviek alebo pracovných svetiel je ich svetelný tok jedným z dôležitých faktorov, ktoré je potrebné zohľadniť. Je to tak preto, lebo svetlo silne súvisí s jasom halogénových žiaroviek. Všeobecne platí, že výkon rovnakého typu žiarovky rastie so svetlom, a teda aj jeho jas.

Tento článok poskytuje základné informácie o 500 W svetelnom toku halogénových žiaroviek.

Záhradné osvetlenie - aranžmány a rady Garden

Aké lampy do záhrady zvoliť? Sú nákladné na prevádzku? Ako naplánovať nakupovanie? S podrobnosťami vám povieme niečo o zariadeniach na osvetlenie záhrady. Navrhneme vám, ako ich môžete použiť, aby ste potešili svoju nádheru!