Doprava zdarma od €100
Viac ako 58 000 produktov
{{ aa_name() }}

Ako nainštalovať záhradné gule?

Ako inštalujete záhradné lopty?

Záhradné gule - osvetlenie, ktoré je vďaka trendu v štylizácii a usporiadaní záhrad viditeľné takmer na každej záhrade. Veľké, stredné alebo malé. Solárne alebo káblové - každý z nich vytvára v záhrade skvelú atmosféru a cez deň sú zaujímavé.

Z mnohých modelov tohto typu osvetlenia si drvivá väčšina našich zákazníkov vyberá záhradné lopty napájané z kábla.

Inštalácia týchto gúľ robí najväčšie ťažkosti. V reakcii na množstvo otázok vám poskytneme stručného sprievodcu o tom, [ako inštalovať záhradné gule.] (Https://lunares.eu/blog/how-to-install-garden-balls)

Garden balls Záhradné gule

Najskôr musíme do trávnika vykopať niečo, čo vytvorí základ pre lampu, napr .: dlažobné kocky. Základ musí vyčnievať asi 2 cm nad povrchom zeme. Nemali by sme zabúdať, že základňa by mala mať otvor pre kábel.

Cez tento otvor by mal prechádzať kábel, ktorý by mal potom viesť cez otvor v základni žiarovky. Sada obsahuje izolačné objímky kábla - v tejto fáze ich môžete nastaviť. Potom pripojte kábel k pripojenému držiaku žiarovky. Ďalším krokom je zaskrutkovanie pätice žiarovky pomocou dodaných skrutiek. Podstavec žiarovky je možné priskrutkovať k zemi - na tento účel urobte minimálne 2 vŕtačky v základni a v držiaku žiarovky. Zaskrutkujte žiarovku do držiaka, nasaďte tienidlo a môžeme si užívať nádherne osvetlenú záhradu!

Možno by vás zaujímali výrobky z týchto kategórií?

Powered Garden Balls, Solárne záhradné gule, Záhradné dekoratívne gule,

Zdieľaj túto stránku