Doprava zdarma od €100
Viac ako 58 000 produktov
{{ aa_name() }}

Podkrovné interiéry

Pozývame vás, aby ste si prečítali o interiéroch v industriálnom štýle alebo si okamžite prezreli kategóriu žiaroviek v štýle industrial.

Netradičné sú interiéry v industriálnom štýle. Vďaka tomu prevzali mnoho sŕdc a fantázie dizajnérskych majstrov. Surový, minimalistický a pocitovo chladný. A napriek tomu sa vám môžu páčiť.

Ak oceníte pozoruhodné riešenia a cítite sa dobre, keď vás obklopujú objekty, ktoré vyzerajú ako z inej éry, alebo rešpektujete aktívny chlad a elegantný minimalizmus, je návrh interiéru v industriálnom štýle tou najvhodnejšou voľbou práve pre vás!

Priemyselné potrubné svietidlo

Podkrovný interiér v priemyselnom štýle - poviedka

Priemyselný trend v architektúre sa vytvoril po americkej recesii, ku ktorej došlo v 50. rokoch. Opustené továrne a veľké výrobné haly bolo treba nejako zvládnuť. všeobecne veľké priestory interiérov obývali umelci. V tých časoch byt v interiéroch v industriálnom štýle, nijako nesúvisel s luxusom. - ako je to dnes? Kompletne odlišný. V Poľsku sa prvé interiéry v priemyselnom štýle objavili začiatkom 90. rokov. Priestor pre dnešok navrhnutý ako podkrovie je synonymom majstrovstva, slobody a kultivovanosti.

Čo charakterizuje priemyselné interiéry?

Ak máte byt alebo dom, ktorého miestnosti sú vysoké a široké, toto je zariadenie pre tento. Interiér v industriálnom štýle sa javí ako hit. Na prvý pohľad sa štýl interiéru môže zdať v pohode, ale vďaka šikovne vybranému príslušenstvu sa vám bude tento spôsob rozvoja veľkých priestorov páčiť. Interiér v priemyselnom štýle s vysokou miestnosťou a minimálnym počtom doplnkov je rešpektom k zásluhám priemyselného štýlu. To neznamená, že máte malý M, že nemôžete vytvoriť interiér v industriálnom štýle - steny je možné zbúrať a vďaka tomu tam vznikne väčší byt. Z otvoreného, prehľadného povrchového podkrovia je možné vyvodiť podstatný štýl. Murované úspechy sú použitie betónových alebo slínkových stien. Ak sa nám nechce rozhodovať o surovej tehle alebo betóne, stenách nášho bytu alebo dome v priemyselnom štýle, môžeme natrieť bielou alebo sivou farbou. Takéto odtiene účinne tvarujú miestnosť, čo sa zdá byť vďaka svetlej aplikácii väčšie farby. Jasné farby navyše navodia chladnú náladu. Ak máte byt v budove, ktorá bola kedysi továrňou, za žiadnu cenu by nemal byť pokrytý rúrkami, oceľovými koľajnicami. Takéto dodatky by mali byť vystavené.

Podkrovné
svetlo

Možno by vás zaujímali výrobky z týchto kategórií?

Priemyselné svietidlá, Loft Svetlá, Kancelárske svetlá, Jedáleň Ligts, Kuchynské svietidlá, Svietidlá pre mládež, Svietidlá Bathrooom, Svetlá chodby, Osvetlenie obývacej izby, Spálne Svetlá, Nástenné Svietidlá, Podlahové lampy, Svietidlá, Stolové lampy, Prívesné svetlá, Zapustené svietidlá, Nábytkové osvetlenie, Stropné svetlá, reflektory, Kolajnicove systemy, LED pásy, lustre

Zdieľaj túto stránku