Doprava zdarma od €100
Viac ako 58 000 produktov
{{ aa_name() }}

Módna spider lampa predstavujúca loftový štýl

V izbách zariadených v podkroví by mali byť vhodné dekoratívne prvky. Steny v drsnom stave, odkryté vedenie alebo potrubie je potrebné doplniť vhodnou formou osvetlenia. Podkrovné interiéry zvýrazní módna spider lampa, ktorá - okrem dekoratívnej funkcie - bude dokonalá ako centrálny zdroj svetla. Zariadenie by sa malo používať nielen v miestnostiach v podkrovnom štýle. Spider lampa sa tiež nachádza v priemyselnom a modernom štýle.

Čo je to podkrovný štýl?

Jednoduchosť a minimalizmus sú charakteristickými znakmi dekoru v loftovom štýle. Podkrovné izby by mali byť veľké a otvorené, funkčné a dobre osvetlené. Steny by mali zostať nedokončené a kabeláž alebo potrubie by malo byť viditeľné a nechránené. Vďaka trendovej spiderovej lampe , ktorá dokonale zapadá do štýlu podkrovných svetiel , je možné získať dokonalé svetlo. Navyše stropné osvetlenie vyzerá veľmi originálne a priťahuje pozornosť. Zariadenie bude nielen funkčné, ale tiež sa stane hlavným dekoratívnym prvkom v miestnostiach, ktoré si vyberiete.

Trendová spider lampa Soleto

Je vyrobený v modernej podobe. Inovatívny štýl zariadenia dokonale zapadá do podkrovných priestorov. Hlavnou výhodou žiarovky je jednoduchosť - zariadenie pozostáva z kabeláže a desiatich žiaroviek na každom konci každej dvojmetrovej dĺžky kábla. Podľa takejto charakteristickej konštrukcie a formy si lampa spider získala svoje meno. Vďaka veľkému počtu svetelných zdrojov je možné dosiahnuť veľmi dobré vnútorné osvetlenie. Stojí za to použiť lampu vo vysokých interiéroch s veľkým využiteľným priestorom.

Podlahová lampa
Spider

Použitie pavúkovej lampy - inšpirácia

Spider lampa sa ideálne hodí do veľkých miestností, ako napríklad do obývacej izby zariadenej v industriálnom štýle. Zariadenie bude osvetľovať nielen centrálnu časť miestnosti, ale - charakteristickým usporiadaním káblov - bude svetlo smerovať do najtmavších rohov bytu. Spider lampa sa perfektne hodí do veľkých miestností so stenami zo surového betónu alebo červených tehál. Nezvyčajná forma osvetlenia by sa mala použiť aj v spálni. Charakter moderne zariadenej miestnosti zdôrazní jedinečné stropné svietidlo Soleto spider . Izba v neutrálnych farbách - biela, šedá v kombinácii s doplnkami v čiernej farbe - sa stane módnou a jedinečnou. Svietidlo môže byť hlavnou dekoráciou a môže byť zavesené napr. Nad posteľou. Zariadenie môžete použiť aj v domácej alebo firemnej kancelárii. V kombinácii s veľkými zasklenými stenami, nábytkom z tmavého dreva a stenami v tlmených farbách má lampa šancu byť fantastickým riešením. Kancelária bude originálna a originálna a dobrého osvetlenia sa dosiahne vďaka desiatim svetelným zdrojom.

Možno by vás zaujímali výrobky z týchto kategórií?

lustre, Prívesné svetlá, Loft Svetlá

Zdieľaj túto stránku