Doprava zdarma od €100
Viac ako 58 000 produktov
{{ aa_name() }}

Girlanda na vianočný stromček ako vonkajšie osvetlenie

Pýtate sa, ako si zariadiť domov, záhradu, terasu alebo balkón na nadchádzajúce vianočné sviatky? Dokonalým spôsobom, ako vytvoriť svetelnú výzdobu, vykúzliť úžasnú, hrejivú atmosféru a podčiarknuť kúzlo Vianoc, je použitie záhradných žiarovkových girlandov. Sú odolné voči zimným poveternostným podmienkam a sú veľmi účinné.

Stručná história svetelných dekorácií

Móda pre ľahké vianočné ozdoby prišla do našej krajiny z USA začiatkom deväťdesiatych rokov. Američania sú dodnes známi svojou mimoriadne pôsobivou a prepychovou výzdobou sviatkov. Musí to byť farebné, radostné, rozprávkové, trochu kýčovité, ale predovšetkým - zreteľne.

Taktiež z USA pochádzajú girlandy v tvare žiarovky, ktoré každý rok osvetľujú pravdepodobne najpoznávanejší vianočný strom na svete, newyorský strom v Rockefellerovom centre. Pozoruhodný efekt sa dosahuje použitím 45 000 LED svetiel umiestnených na kábli dlhom viac ako päť míľ. Newyorskú výzdobu, symbol luxusu a modernosti, zdobia iba farebné svetlá a hviezda zo kryštálov Svarovski.

Ako osvetliť dom a záhradu na dovolenku?

V zime, keď sa rýchlo zotmie, snívame o trochu príjemnej žiare. Vianoce sú ideálnym okamihom na oživenie hlbokej zimnej záhrady snov a jej vyzdobenie svetlami. V tejto úlohe budú žiarovky záhradných žiaroviek fungovať perfektne, čo výrazne presvetlí domáci priestor a dodá mu jeho magické čaro a čaro.

Vianočné osvetlenie nemusí byť malicherné a obmedzuje sa iba na zdobenie vianočného stromčeka. Záhradné girlandy môžu byť zdobené aj vrstvou bieleho páperia, holými vetvami stromov, kríkov, zábradlia, okenných rámov alebo zvýraznením tvaru strechy alebo dokonca celého domu. Retiazky žiaroviek, ktoré obklopujú náš dom a záhradu, očaria svojim teplým svetlom a vytvoria úžasnú, slávnostnú atmosféru.

Pamätajte však, že to pri vytváraní svetlej dekorácie nepreháňajte s množstvom farieb. Ideálne je, ak si vyberiete dve, až tri farby. Predtým, ako sa pustíte do zdobenia, myslite na farbu fasády vášho domu. Ak je nadmorská výška vyrobená z tehál, stojí za to siahnuť po osvetlení udržiavanom v zlato-červených farbách, a ak je šedá - dajte na bielo-modrý rám, ktorý so sivou bude vyzerať naozaj úžasne.

Záhradné lucerny, žiarovky - spôsob, ako efektívne osvetliť váš dom a záhradu

Záhradný svetelný reťazec je možné nakonfigurovať podľa vašich vlastných potrieb a preferencií, čo im umožňuje ľahké prispôsobenie sa každému zdobenému domu alebo záhrade. Najskôr je potrebné upraviť vzdialenosť medzi umiestnením rámov, ktoré je možné sklopiť každých pol metra, meter alebo inú nami zvolenú vzdialenosť. To tiež ovplyvňuje reguláciu sily svetla, ktorá funguje najmä vtedy, keď majú girlandy fungovať nie tak svetelne, ale skôr dekoratívne. Prierez kábla navyše umožňuje sériové pripojenie girlandy , čo znamená, že sme schopní pripojiť veľa metrov žeravej reťaze k jednému výstupu.

Girlanda-smrek

A aké žiarovky sú kompatibilné so záhradným vencom? Žiarovky sú vybavené niektorými z najobľúbenejších závitov E27, na ktoré môžete ukladať rôzne druhy žiaroviek. Samozrejme môžeme použiť obyčajnú energeticky úspornú žiarovku s teplou alebo studenou farbou. Ak sa však zameriame na inovácie a modernosť, oplatí sa osvetliť váš dom a záhradu LED žiarovkami, ktorých nepochybnou výhodou je, že sú dodávané v rôznych farbách, ako je biela, žltá, červená, zelená alebo modrá, a negenerujú príliš vysoké účty za elektrinu elektrina.

Záhradné žiarovky sú skvelým spôsobom, ako v zime osvetliť záhradu aj z bezpečnostných dôvodov. Vyznačujú sa krytím IP44, čo znamená, že je možné ich používať vonku a sú odolné voči nečistotám a atmosférickým zrážkam. Každý rám je utesnený silikónovým krúžkom, ktorý ho chráni pred vlhkosťou a nízkymi teplotami.

Girlandy dávajú veľa možností a sú samy o sebe ozdobou, čo potvrdzuje aj vianočný stromček v Rockefellerovom centre. Takže už neváhajte, objednajte si pútavé záhradné girlandy na lunares.pl a vytvorte čarovnú atmosféru dovolenky po celom vašom dome.

Možno by vás zaujímali výrobky z týchto kategórií?

Záhradné svetelné reťazce, Priemyselné svietidlá, Loft Svetlá

Zdieľaj túto stránku