Doprava zdarma od €100
Viac ako 58 000 produktov
{{ aa_name() }}

Farba roku 2020 od Duluxa - mätovo sivá - dokonalý základ pre experimenty s osvetlením!

Rovnako ako osvetlenie v miestnostiach, aj farby majú veľký vplyv na našu pohodu - môžu zvýšiť energiu, upokojiť a vzbudiť nostalgiu. Mätová šedá je svieža a upokojujúca farba, ktorá vám dá dobrú náladu a upokojí vaše zmysly, a je dostatočne univerzálna na to, aby sa stala jedinečným pozadím pre každú lampu!

Farba roku 2020 od Duluxa - mätovo sivá - dokonalý základ pre experimenty s osvetlením!

Mätová zelená ako
pozadie

Odborníci z Globálneho centra estetiky každý rok volia farbu, ktorá odráža globálne trendy a náš životný štýl. Farba roka sa stáva kulisou pre interiérový dizajn. Rok 2020 je začiatkom nového desaťročia, a preto vyniká a ohlasuje nové začiatky. Z tohto dôvodu si špecialisti na farbu Dulux vybrali za farbu roka farbu Mint Grey.

Je to éterická, svižná farba spojená s ránom - úsvitom niečoho nového. Zároveň je to upokojujúca farba, spojená s prírodou a vytvára protiváhu k rýchlemu životnému tempu. Mätová šedá je kombináciou niekoľkých odtieňov farieb - zelenej, modrej a šedej. Ako to vyzerá v interiéri, závisí od kombinácie iných farieb a osvetlenia. Experimentujte a podľa svojich preferencií sa pokúste zvýrazniť zelený, modrý alebo sivý odraz farby roka!

Rovnako ako osvetlenie v miestnostiach, aj farby majú veľký vplyv na našu pohodu - môžu dodať energiu, upokojiť a vzbudiť nostalgiu. Mätová sivá je svieža a upokojujúca farba, ktorá vám dá dobrú náladu a upokojí vaše zmysly. Funguje dobre s tlmenou oranžovou, tmavšími odtieňmi zelenej, hnedej, grafitovej, odtieňmi bielej. V závislosti od „spoločnosti“ Farba roka získame v interiéri rôzne efekty.

Možno by vás zaujímali výrobky z týchto kategórií?

Vnútorné osvetlenie, Osvetlenie podľa miestnosti

Zdieľaj túto stránku