Doprava zdarma od €100
Viac ako 44 000 produktov
{{ aa_name() }}

Dekoratívne záhradné loptičky

Dekoratívne záhradné gule

V dobe súčasnej snahy o estetiku venujeme čoraz väčšiu pozornosť vizuálnym aspektom interiéru a okolitého zeleného priestoru. Záhradné gule sú originálnym produktom, ktorý bude fungovať v každej terase, záhrade alebo terase. Všetci milovníci krásy, modernosti a originality ich očaria. Nekonvenčná výzdoba, zasadená do záhrady, ju osvetľuje, čím vytvára klimatickú náladu. Sú jednoduché a zároveň veľmi efektívne. Priestor dopĺňajú elegantným spôsobom, ktorý vytvára obraz miesta s dobrým vkusom a vysokým štandardom. Sú zárukou chuti a štýlu v každom detaile. Inými slovami, ohromujú vás. Preto, ak máte dosť tradičného osvetlenia a hľadáte zaujímavé a zároveň dizajnérske riešenie, záhradné gule boli vytvorené práve pre vás.

Záhradné gule - kvalita a funkčnosť

Moderné technológie používané vo výrobnom procese sa premietajú do dlhodobého používania bez narušenia pôvodnej formy. Ponúkané záhradné gule sa vyznačujú vysokou kvalitou. Okrem toho, použitie materiálov odolných voči poveternostným vplyvom, robí všetky výrobky dlhotrvajúcou dekoráciou každej záhrady. Nie sú to nebezpečné dažde, búrky, dážď alebo dokonca mechanické poškodenie. Nie sú vyblednuté, keď sú vystavené slnku, a na rozdiel od obyčajných lámp nehrdzavejú. Stručne povedané, vyznačujú sa spoľahlivosťou a 100% funkčnosťou. Jednoduchosť a všestrannosť formulára poskytuje nespočetné možnosti usporiadania. Vďaka tomu sa osvedčia nielen v moderných, ale aj klasických priestoroch. Krajinotvorba zahŕňajúca záhradné gule je veľmi jednoduchá a príjemná. Okrem toho, keď sa začneme nudiť v pôvodnom mieste, môžeme ho ľahko presunúť na iné, uspokojujúce miesto.

Záhradné dekoratívne gule - nápady na usporiadanie

Dekoratívne záhradné gule nájdete v našom sortimente v mnohých farbách. Preto aj nároční zákazníci s presnými očakávaniami nájdu perfektnú kópiu pre seba. V kombinácii s povahou záhradných alebo balkónových rastlín zobrazujú krásu prírody a inšpirujú ľudí energiou života. Najlepšie výsledky dosiahneme zložením niekoľkých kusov rôznych veľkostí. Môžete ich pokryť aj rybníkom alebo cestou do domu. Týmto spôsobom vytvoríme miesto, kde sa radi vrátime a zároveň vzbudíme záujem rodiny a susedov.

Záhradné dekoratívne gule - Recenzie na výrobky


29. September 2018
Vynikajúci výkon produktu

Centrum znalostí o osvetlení - blog

Záhradné osvetlenie - aranžmány a rady Garden

Aké lampy do záhrady zvoliť? Sú nákladné na prevádzku? Ako naplánovať nakupovanie? S podrobnosťami vám povieme niečo o zariadeniach na osvetlenie záhrady. Navrhneme vám, ako ich môžete použiť, aby ste potešili svoju nádheru!

Možné problémy pri inštalácii záhradných lôpt Sada záhradných loptičiek

Svetelné gule sú fantastické dekorácie, vďaka ktorým bude vaša záhrada vyzerať ako z rozprávky. Na trhu sú k dispozícii solárne a tradičné gule pripojené ku káblu poskytujúcim prístup k elektrine. Aj keď je takéto záhradné osvetlenie originálne a stáva sa čoraz populárnejším, jeho montáž môže byť zložitá. Uvádzame možné problémy, ktoré sa môžu vyskytnúť počas inštalácie tohto typu žiarovky.

Ako nainštalovať záhradné gule? Garden balls

Ako inštalujete záhradné lopty?

Záhradné gule - osvetlenie, ktoré je vďaka trendu v štylizácii a usporiadaní záhrad viditeľné takmer na každej záhrade. Veľké, stredné alebo malé. Solárne alebo káblové - každý z nich vytvára v záhrade skvelú atmosféru a cez deň sú zaujímavé.

Z mnohých modelov tohto typu osvetlenia si drvivá väčšina našich zákazníkov vyberá záhradné lopty napájané z kábla.