Doprava zdarma od €100
Viac ako 44 000 produktov
{{ aa_name() }}

LED vonkajšie nástenné svietidlá

Mnoho ľudí si myslí, že útulnosť je slovo, ktoré platí len pre domy, ale na nádvorí záleží, najmä v lete, keď si chcete večer posedieť vonku. Dobré osvetlenie dvora LED vonkajšími nástennými lampami vás nenechá stratiť sa na ceste domov, a čo je najdôležitejšie, môžete rýchlo otvoriť vchodové dvere, nemusíte hľadať baterky, zapínať telefón ani cigaretu. zapaľovač.

LED vonkajšie nástenné svietidlá - výhody

Vonkajšie osvetlenie je lacný komfort. Vonkajšie LED svietidlá sú najlepším zdrojom svetla na stenách domov, pri dverách, terasách atď. Nezaberajú veľa miesta a množstvo variácií vám umožňuje vybrať si akúkoľvek lampu, ktorá harmonicky dopĺňa celkový pohľad na nádvorie.

LED vonkajšie nástenné svietidlá majú nasledujúce výhody:

  • Nezaberajú veľa miesta
  • Dobre osvetľujú priestor
  • Zdôrazňujú krajinu.

Väčšina vonkajších nástenných svietidiel LED je vyrobená z kovu a skla a niekedy aj z dreva. Docela často sú nástenné svietidlá prezentované v minimalistickom štýle, tento štýl je vhodný pre elegantný dom s klasickou fasádou a pre malú drevenú chatu.

LED vonkajšie nástenné svietidlo v podobe kovového reflektora s nastaviteľným ramenom a otočnou hlavou dáva možnosť akéhokoľvek nastavenia zdroja svetla. Nástenná lampa strieborno-fosfátovaná chrómom je odolná voči rôznym poveternostným podmienkam a vysoká kvalita spracovania dáva možnosť používať ju mnoho rokov. Použitie 9 svetelných bodov umožňuje perfektne osvetlený povrch a získanie silného svetelného lúča. Ideálne na použitie na prednú stenu a osvetlenie schodísk, vchodu do garáže, suterénu atď.

Zaujímavým riešením je LED vonkajšie nástenné svietidlo s viacsmerovým osvetlením v originálnej podobe nástenného boxu. Talianske osvetlenie zaručuje vysokú kvalitu použitých materiálov a spoľahlivé spracovanie. Dvojvrstvový povlak poskytuje správnu ochranu pred dažďom, snehom a mrazom, vďaka čomu výrobok dosahuje ochranu proti korózii. Kovová svetlošedá nástenná lampa so 4 zdrojmi svetla šíriacimi sa rôznymi smermi poskytuje jedinečný svetelný efekt, vďaka ktorému môže byť skvelou dekoráciou pre domáce steny, terasy atď. Vďaka nízkej spotrebe energie je toto vonkajšie nástenné svietidlo LED energeticky úsporným zariadením .

Sú LED vonkajšie nástenné svietidlá nákladovo efektívne?

Nástenné svietidlá je potrebné vyberať podľa niekoľkých kritérií, ale väčšina kupujúcich si samozrejme vyberá iba tie hlavné: krásu a trvanlivosť materiálu. Uvedomte si bezpečnosť, pretože poveternostné podmienky sa líšia a často dochádza k poklesu teplôt. Pri kúpe nástenného svietidla nie je možné skontrolovať optimálny stupeň ochrany. Tento stupeň ochrany zaisťuje odolnosť proti vetru a dažďu, tj nástenné svietidlo nezlyhá ani v nárazovom vetre alebo silnom daždi.

Väčšina modelov je pripevnená k stene alebo iným častiam fasády. Pred kúpou si vyberte miesto, kde bude namontované vonkajšie LED nástenné svietidlo a rozhodnite sa o počte žiaroviek a prevedení.

Saténová nehrdzavejúca oceľ je dokonalým materiálom pre vonkajšie LED nástenné svietidlo. Pôsobivé čierne puzdro je odolné voči akémukoľvek poškodeniu a meniacim sa poveternostným podmienkam. Jeden svetelný zdroj LED má za následok nízku spotrebu energie a nízke náklady na účty za elektrinu. Získaný vizuálny efekt poteší každého používateľa, ktorý môže použiť takúto svietidlo na každú stenu domu, altánok, kancelársku budovu atď.

Prečo LED vonkajšie nástenné svietidlá?

LED vonkajšie nástenné svietidlá sú nevyhnutné pre to, aby váš domov vyzeral čo najelegantnejšie. Sortiment je obrovský, čo vám umožňuje vybrať si možnosť, ktorá vyhovuje všetkým parametrom: výkon, typ inštalácie, ktorá by zodpovedala exteriéru domu.

Dekoratívne vonkajšie nástenné svietniky sa používajú aj na zariadenie domu, moderného nájomného domu alebo jednoduchého záhradného domčeka. Často sa používajú na osvetlenie záhrady. Takéto osvetlenie sa ľahko inštaluje, je jednoduché a spoľahlivé v prevádzke, väčšinou odolné voči prachu a vlhkosti. Na oboch stranách dverí je miesto pre vonkajšie LED svietidlá.

Príkladom neobvyklého dizajnu je sivé tmavé LED vonkajšie nástenné svietidlo, ktoré zdôrazňuje moderné usporiadanie oblasti a priestoru okolo domu. Zaujímavý zaoblený tvar je inovatívne riešenie, ktoré je možné použiť na osvetlenie domácich a firemných priestorov. Vizuálne atraktívna nástenná lampa namontovaná nad vstupnými dverami poskytuje vynikajúci efekt vo forme funkčného svetla.

Výhody používania vonkajších nástenných žiaroviek LED

Zdroj energie, rovnako ako svetelný zdroj, je veľmi dôležitým prvkom vonkajších nástenných LED svetiel . Má rozhodujúci vplyv na väčšinu kvalitatívnych charakteristík hotového výrobku. Medzi vlastnosti, ktoré sú priamo ovplyvnené zdrojom energie, patria: spoľahlivosť, stabilita svetelného toku, energetická účinnosť, elektromagnetická kompatibilita, elektrická bezpečnosť, odolnosť voči účinkom vysokých energetických impulzov atď.

Vonkajšie svietidlá sa používajú v najťažších podmienkach, musia zostať schopné prevádzky v širokom teplotnom rozsahu s priamym vystavením rôznym zrážkam, tuhým časticiam, v tomto prípade prachu a ultrafialovému žiareniu zo slnka. LED vonkajšie nástenné svietidlá majú navyše extrémne dlhú životnosť.

Absencia vlákna a vybíjacieho média poskytuje fantastickú životnosť LED diód až 100 000 hodín alebo 11 rokov nepretržitého používania. To je 100-krát viac ako žiarovky a 5-10-krát viac ako žiarivky. LED osvetlenie s nízkou spotrebou energie je energeticky úsporný svetelný zdroj, ich použitie vám umožňuje výrazne ušetriť energiu v porovnaní s inými riešeniami vo forme žiaroviek, neónov atď.

Centrum znalostí o osvetlení - blog

Tipy a nápady pre vonkajšie osvetlenie Bega

Vonkajšie osvetlenie je dnes viac nevyhnutnosťou ako luxusom. Vonkajšie osvetlenie je k dispozícii vo všetkých tvaroch a veľkostiach, takže má veľa rôznych aplikácií. Bez ohľadu na to, či chcete doplniť dekoráciu svojho domu, alebo sa pokúsite zvýšiť úroveň osvetlenia v celom dome, vonkajšie osvetlenie vám môže pomôcť.

Záhradné osvetlenie - aranžmány a rady Garden

Aké lampy do záhrady zvoliť? Sú nákladné na prevádzku? Ako naplánovať nakupovanie? S podrobnosťami vám povieme niečo o zariadeniach na osvetlenie záhrady. Navrhneme vám, ako ich môžete použiť, aby ste potešili svoju nádheru!

LED vonkajšie nástenné svietidlá