Doprava zdarma od €100
Viac ako 44 000 produktov
{{ aa_name() }}

Plastové stoličky

Plastové stoličky

Plastové stoličky - ideálne pre moderné interiéry

Barové stoličky môžu do miestnosti vniesť veľa tepla a zaujímavo ju zariadiť. Veľa záleží na všeobecnom dizajne interiéru a potrebách členov domácnosti, takže výber barových stoličiek je veľmi individuálna záležitosť. Mnoho používateľov si vyberá moderné barové stoličky, ktoré môžu byť vyrobené z rôznych materiálov. Najčastejšie ide o silný plast alebo kov, ktoré majú jednoduchú alebo efektnú formu. Prvý z nich zapadne do minimalistického dizajnu a druhý do avantgardných aranžmánov.

Barové stoličky zdôraznia charakter interiéru

Ak chcete zdôrazniť modernistický charakter interiéru, zvoľte stoličky s mierne odvážnejším dizajnom. Nepravidelné tvary, zaujímavo kombinované materiály a nakoniec výrazné živé farby - to všetko má veľký význam. Stojí za to hrať s farbami a umiestniť barové stoličky vedľa seba v kontrastných farbách. Zaručený efekt! V našej ponuke nájdete veľa zaujímavých a praktických riešení pre také nápady na usporiadanie. Rovnako zaujímavé a neobvyklé vyzerajú moderné barové stoličky na jednej stabilnej nohe alebo na statíve alebo dokonca štvorlôžkové.

Moderné kovové taburetky

Kovové barové stoličky sú celkom populárne. V minimalistických interiéroch dominujú stoličky jednoduchých tvarov a tlmených farieb. Môžu to byť napríklad čierne kovové taburetky, ktoré zaujímavo kontrastujú s bielym nábytkom a dekorom. Druhým, rovnako originálnym variantom je kov s farebnými prvkami. V ponuke obchodu sú aj taburetky kovoplastové, ktoré kombinujú jednoduchosť a vysokú estetiku.

Moderná barová stolička v priemyselnom prevedení

Typické priemyselné barové stoličky si môžete veľmi vychutnať. Nemusia mať žiadne ozdoby, aby vyzerali originálne a prekvapili neobvyklým dizajnom. Odkaz na priemyselnú estetiku a formu vyjadrujú originálne, surové riešenia. Jedná sa o stoličky, ktoré výrazne vyniknú v priestore. Ich neobvyklý štýl z nich robí dôležitý dekoratívny prvok miesta, kde sa nájdu.

Priemyselné stoličky môžu mať kovové alebo drevené sedadlo. Kombinácia týchto dvoch materiálov do jedného súvislého celku vytvára harmonické duo. K tomu výrazne prispieva aj tmavá farba stoličky. Takéto farby dokonale ladia s chladným odtieňom stien a podobným farebným a štýlovým dekorom.

Moderné barové stoličky sú veľmi originálnymi dekoráciami každého interiéru. Ak ich pre dekor dobre vyberiete, získate praktický a fenomenálny nábytok do kuchyne, jedálne a dokonca aj do obývacej izby.