Doprava zdarma od €100
Viac ako 44 000 produktov
{{ aa_name() }}

Písanie na stenu

Nápisy na stenu - jednoduchý spôsob, ako krásne ozdobiť

Dekoratívne samolepky sú ideálnym spôsobom pre zaujímavý interiérový dizajn, pre ľudí, ktorí chcú dosiahnuť krásny efekt rýchlo a jednoducho. Nepotrebujete výnimočný umelecký talent, vďaka nim, jedinečným spôsobom, ozdobíte priestor okolo vás - všetko, čo potrebujete, je predstavivosť a kreativita. Ak chcete, aby s vami hovoril aj váš dom, mali by ste sa rozhodnúť písať na stenu. Je príjemné vidieť, počas každodenných aktivít, vtipný text alebo múdry rozsudok, ktorý pozitívne ovplyvní naše myšlienky. Citáty môžu byť aj informáciami pre našich hostí, vďaka ktorým sa dozvedia, čo je pre nás a pre našu rodinu naozaj dôležité. Téma titulkov je veľmi rôznorodá, od motivačných textov a zlatých myšlienok až po hravé slogany, ktoré vyvolávajú úsmev na tvári členov domácnosti a prekvapujúcich priateľov.

Ako dať dekoratívne nápisy na stenu?

Spoločnou výhodou samolepiek na stenu je, že sa ľahko montujú. Pomocou priložených inštrukcií môžete bez problémov upevniť dekorácie na zvolenom povrchu. Nezabudnite nalepiť dekoráciu na hladký priestor, bez nečistôt. Pri veľkých nálepkách požiadajte druhú osobu o pomoc, aby ste sa uistili, že vzor bude umiestnený rovnomerne. Udržiavanie nálepky čisté nie je problém, pretože sú vyrobené z nepremokavého filmu, ktorý je potrebné len utrieť vlhkou handričkou. Preto je možné tieto dekorácie použiť aj v takých miestnostiach, ako je kuchyňa, kde nie je ťažké sa znečistiť. Žiadny problém, môžete tiež odstrániť nálepku zo steny, keď ste unavení z témy, alebo chcete nahradiť ju s ostatnými. Zároveň neexistuje žiadne riziko, že po odstránení dekorácie zanechajú na stene stopy, ktoré sa ťažko odstránia. Skvelý spôsob je zahriať nálepku pomocou sušiča vlasov. Po tomto ošetrení sa dekorácia ľahko dostane z povrchu, na ktorý bola nalepená.

Čo sú dekoratívne nálepky a kam ich možno umiestniť?

Nálepky na stenu sa skladajú z troch vrstiev: papierová, samolepiaca PVC fólia a prepravná fólia, ktorá je priehľadná, vďaka ktorej môžete presne umiestniť vzor na zvolené miesto. Povrch nálepky je veľmi tenký, takže po lepení vyzerá ako maľovaná šablóna, je to len z veľmi blízkej vzdialenosti, že je to pridaný prvok. Dekoráciu je možné umiestniť na steny natreté farbou alebo pokryté tapetou (pokiaľ jej povrch nemá konvexný vzor, ktorý by mohol byť viditeľný na dekorácii). Funguje tiež perfektne na keramických obkladačkách. Mnohí ľudia zdobia nábytok a domáce spotrebiče samolepkami, aby zodpovedali ich charakteru s okolitým dizajnom interiéru.

Niečo pekné pre každého, tj výber samolepiek na stenu

Vďaka rôznym dizajnom môžeme na stene vykúzliť všetko, o čom snívame. Téma a estetika samolepiek je prispôsobená rôznym interiérom, klasickým aj moderným alebo detským. Môžu byť tiež voľne kombinované s inými prvkami dekoru tak, aby všetko dokonale zapadalo a odrážalo charakter a štýl obyvateľov domu. Samolepky môžu byť jednotným vzorom, alebo môžu obsahovať niekoľko prvkov, ktoré môžu byť usporiadané podľa vašich predstáv v plánovanom priestore. Okrem samolepiek s titulkami si môžete vybrať aj motívy zvierat, zobrazujúce predmety každodenného života, ako sú hodiny alebo postavy z vašich obľúbených filmov, kníh, animácií a mnoho ďalších. Preto nie je nič, čo by sme mohli vytvoriť a aby náš domov plne odrážal to, kým sme.