Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Vibia Svetlá Vibia Svetlá

Svietidlá mladej španielskej spoločnosti Vibia sa vyznačujú funkčným, transparentným dizajnom, presviedčajú vysokou kvalitou výroby a sú vybavené inovatívnou technológiou. Napriek formálnemu presvedčeniu dizajnu sú svietidlá harmonicky kombinované so širokou škálou zariadení, čím vytvárajú príjemné a príjemné svetlo. Čierna, biela, zlatá a kovová dominujú vo farebnej palete kolekcie Vibia.

Stropné svietidlo Vibia

Iba štyri diskrétne pružinové svorky na rohoch udržiavajú štvorcové stropné svietidlo Vibia . Svietidlo sa jemne vznáša pod stropom, leskne sa bielym odtieňom skla. Svetlo je rovnomerne rozptýlené a emitované do miestnosti bez oslnenia. Zariadenie sa dodáva v niekoľkých veľkostiach, takže môžete lampu prispôsobiť vašim potrebám. Stropné svietidlo má povrch zo saténového skla s kovovými svorkami. Možnosť stmievania pomocou externého fázového regulátora so zodpovedajúcimi údajmi o výkone robí toto zariadenie praktickým a ekonomickým.

Stolová lampa Vibia

Grafitovo šedá stolná lampa Vibia bola navrhnutá Diegom Fortunatom, ktorý moderným spôsobom interpretuje historické modely z 18. storočia. Podstatou je estetická zrozumiteľnosť, v ktorej všetky prvky stolnej lampy zachovávajú lojalitu k odtieňom. Technológia osvetlenia je tiež moderná: za nepriehľadnou oceľovou stenou je ukrytý energeticky úsporný LED modul, ktorý umožňuje priame a teplé osvetlenie. V závislosti od rôznych farieb povrchu sa svetlo vyvíja v inej forme. Kombinácia s podlahovými a závesnými svietidlami má atraktívny vzhľad a individuálny dizajn interiéru. Stolová lampa vysiela priame svetlo a je vyrobená z ocele a polykarbonátového difuzéra. Tento model je dostupný aj v zlatom saténe, medi a bielej farbe.

Závesná lampa Vibia

Závesné svietidlo Vibia navrhol Diego Fortunato a má veľkú šancu stať sa túžbou po osvetlení znalcov krásy. Výnimočne tvarovaný rám s pôvodne štíhlym tvarom, ktorý sa rozvíja do okrúhleho zloženia, má charakter diskrétneho, ale vynikajúceho usporiadania. Priame, presne nasmerované vyžarovanie svetla vytvára v miestnostiach jasný ostrov, ktorý im dodáva jedinečnú atmosféru. Tienidlo je vyrobené z lakovaného kovu. Svietidlo má 75W halogénovú žiarovku a možnosť stmievania pomocou externého fázového regulátora. Svietidlo je dostupné v bielej, červenej a čiernej farbe.

Sconces Vibia

Nástenné svietidlo Vibia je jedným z najúčinnejších modelov v kombinácii so svetlým nábytkom na modulárnom základe. Je to malá, osobná polica v rade s LED lampou pre všeobecné osvetlenie, ako aj prídavné svietidlo s permanentne namontovanou LED diódou, ktorá slúži ako lampička na čítanie. Nástenné svietidlo rozdeľuje nepriame svetlo, rozptýlené. Difúzor je vyrobený z polykarbonátu. Tento model je dostupný v bielej a tmavohnedej farbe.

Ďalšia svietidlo Vibia je pozoruhodná a nadčasová orientačná lampa pre súkromné a komerčné použitie. Svietidlo bolo navrhnuté a vyvinuté firmou Ramos Bassols. Tvar je redukovaný na nevyhnutné minimum. Vyžaruje svetlo. Nástenné svietidlo Vibia slúži ako praktický zdroj svetla na osvetlenie napríklad schodiska alebo chodby, takže všade tam, kde sa vyžaduje bezpečnosť. Integrované LED svietidlo zaisťuje bezproblémovú nepretržitú prevádzku. Tento model existuje v rôznych geometrických tvaroch, napr. Štvorec, kruh. Nástenné svietidlo je vyrobené z matného chrómového kovu a je dostupné vo farbách: biela, čierna, sivá grafitová.

Nádherná biela nástenná lampa Vibia navrhnutá v roku 2009 spoločnosťou Jordi Vilardell zaujme odtieňom z vysoko kvalitného trojvrstvového trojvrstvového opálového skla. Pripojený hliník dodáva svietidlu dokonalú povrchovú úpravu. Svetlo zo štyroch halogénových žiaroviek vyžaruje príjemnú mäkkú, rozptýlenú, žiarovú žiaru. Zábavný dizajn, pripomínajúci veľké snehové gule a vysoko kvalitné materiály, robí z tohto svietidla neobvyklé svetelné zariadenie. Bez ohľadu na to, či sa montuje samostatne alebo v skupine, svietidlo je jedinečnou atrakciou pre každú miestnosť.

Vibia Svetlá Vibia Svetlá