Doprava zdarma od €100
Viac ako 58 000 produktov
{{ aa_name() }}

Tobias Grau Lights Tobias Grau Lights

V roku 1984 začal Tobias Grau pracovať ako nezávislý dizajnér v Hamburgu s interiérom pre kancelárie, agentúry a malé podniky. Súčasťou interiérov je aj vlastný dizajn svietidiel a nábytku. Okolo značky sa stala v roku 1987, keď prezentovala kolekciu vytvorenú pod vlastným menom. Dnes má Tobias Grau dve hlavné výrobné oblasti: interiérové osvetlenie a dizajnové osvetlenie.

Kreativitu, kvalitu, stabilitu možno charakterizovať výrobkami nemeckej továrne na osvetlenie a príslušenstvo Tobias Grau . Viac ako 30 rokov úspešnej tvorivej a priemyselnej činnosti na trhu domáceho a priemyselného osvetlenia a špeciálneho príslušenstva urobil nemecký nábytok a svietidlá modely praktickosti, krásy a funkčnosti v krajinách Európy a vo svete.

Osvetlenie domov a hotelov, nákupných centier a súkromných rezidencií poskytuje LED zapustené osvetlenie, ako aj klasické lustre a lampy. Bronzové a plastové, medené a sklenené, jedinečné čínske porcelánové suroviny na vytvorenie kreatívneho vnútorného osvetlenia s použitím expresívnych a neobvyklých lámp.

Závesné svietidlá Tobias Grau

Moderné požiadavky na úsporu energie pre mnohých dizajnérov sa stali ďalším smerom ich kreatívneho skúmania. Nemecká spoločnosť Tobias Grau vydala sériu dizajnérskych svietidiel, ktorých práca je založená na použití LED diód.

Vzhľad závesnej lampy Tobias Grau je spojený s padajúcou kvapkou vody. Teleso je vyrobené z lešteného alebo brúseného hliníka, svetlo prechádza cez priehľadnú šošovku v spodnej časti svietidla. Z hľadiska funkčnosti a nepretržitého štýlového dizajnu je model ideálny pre bodové osvetlenie v obytných a verejných priestoroch. Lampa môže byť použitá v interiéroch zdobených v štýle Loft, moderná, hi-tech. Oparawa dáva biele teplé svetlo, vďaka čomu je miestnosť útulná. Takáto nádherná závesná lampa môže pôsobivo pôsobiť v obývacej izbe, kuchyni, spálni, ako aj v obchodných priestoroch hotela, reštaurácie.

Stropné svietidlá Tobias Grau

Téma padajúcich kvapiek vody sa používa v mnohých výrobkoch Tobias Grau, ktoré osvetľujú priestor úžasným, všestranným svetlom. Originálne stropné svietidlo simuluje takú pravú kvapku vody, ktorú môžete v reálnom svete tak ohromiť. Lesklý vonkajší plášť každej kvapky hrá pod jasnými zväzkami úsporných LED diód. Lampa môže byť použitá na rôzne účely, vrátane čítania a úplnej náhrady za denné svetlo. Najnovšia technológia vytvára príjemné, jasné svetlo. Padajúce svietidlo vyžaruje mäkké biele LED svetlo, dĺžka je nastaviteľná do 2 metrov, priemer svetelného prvku 8 cm.

Tapety na plochu Tobias Grau

Nástenné svietidlo z kolekcie Tobias Grau bolo navrhnuté a vyrobené z hliníka. Držiak na stenu sa dá otáčať nastavením svetelného výstupu. Nástenné svietidlo bolo navrhnuté tak, aby ho bolo možné namontovať na strop. Je to lampa s jedným svetelným zdrojom a rozjasňuje interiér. Použil sa halogén G9 s 48W. Nástenné svietidlo dokonale osvetľuje a zdobí miestnosť zariadenú v modernistickom, priemyselnom a podkrovnom štýle.

Nástenná lampa Tobias Grau sa vyznačuje mimoriadnou hlavou, ktorá má nezvyčajný lesk. Použitá úprava dĺžky umožňuje voliteľné použitie. Nástenné svietidlo s očarujúcim dizajnom zaujme sférickou, chrómovanou alebo čiernou hlavou. Spojenie s káblami pomocou tvarov v rôznych farbách prispieva k celému zariadeniu. Vďaka technológii LED je svetlo silné, stmievateľné a žiarivé vďaka nízkej spotrebe energie.

Tobias Grau Lights Tobias Grau Lights