Doprava zdarma od €100
Viac ako 58 000 produktov
{{ aa_name() }}

Svietidlá a žiarovky SYLVANIA Svietidlá a žiarovky SYLVANIA

Poľská spoločnosť Sylvania vyrábajúca osvetľovacie produkty sa objavuje vo všetkých oblastiach moderného života, ktoré vyžadujú inovatívny prístup k dizajnu a štýlovému dizajnu, lampy, žiarovky a žiarivky Sylvania sú bezkonkurenčné. Koncepcie ako krajinotvorba, architektúra parku, dizajn bazéna vstúpili do platnosti pomerne nedávno. Ale už majú pevné a dôležité miesto. Svietidlá Sylvania sú osvetlené v špeciálne navrhnutých, utesnených svetlách.

Spoločnosť ako prvá medzi konkurentmi použila tieto lampy na osvetlenie vody v bazénoch, pričom ich umiestnila na dno umelých nádrží. Žiarovky Sylvania sú prospešnou aplikáciou pre tých, ktorí chcú vybaviť vlastný obchod alebo kaviareň spoľahlivými a štýlovými zdrojmi vonkajšieho a vnútorného osvetlenia. Halogénové žiarovky Sylvania sú najlepším riešením pre tieto aplikácie.

Sylvania

Lampa Sylvania 8W / T5 lampa pre akvárium pre zdravý rast rastlín . Výhody použitia tohto zdroja svetla sú: vysoké modré a červené žiarenie, ktoré podporuje zdravý rast rastlín, posilňuje prirodzenú farbu akvarijných rastlín a rýb v akváriu, podporuje fotosyntézu v rastlinách a poskytuje optimálne svetlo pre rastliny a akvárium. Účelom tohto typu svietidiel je osvetlenie sladkovodných akvárií ako hlavného alebo dodatočného zdroja umelého osvetlenia pre rastliny. Odporúčajú sa na použitie v skleníkoch, kvetinárstve a skladoch

Sylvania lampa pre 18W stojany na mäso. Sylvania lampa špeciálne navrhnutá tak, aby dopĺňala prirodzenú farbu mäsa. Osvetlenie mäsa a mäsových výrobkov v optimálnej farbe pre kvalitnú prezentáciu na výstave. Poskytuje realistickú reprodukciu farieb a neovplyvňuje prirodzené farby výrobkov. 36W lampa sa používa na zvýraznenie čerstvosti ovocia a zeleniny. Studená farba slúži aj na prezentáciu rýb a morských plodov.

Sylvania 8W G5 germicídna lampa s 8 wattmi. Fluorescenčná lampa Sylvania určená na ničenie mikroorganizmov a baktérií. Navrhnuté bez použitia ozónu. Používa sa na dezinfekciu vody, vzduchu a povrchov v nemocniciach, kanceláriách, laboratóriách a ventilácii.

Sylvania žiarovky

Žiarovka Sylvania E14 / E27. Dekoratívna žiarovka má nezvyčajný tvar vo forme sviečky. Ideálne pre otvorené zariadenia, v ktorých vyzerajú veľmi krásne. Pomocou týchto žiaroviek môžete rýchlo osvetliť svetelné systémy. Miniatúrne žiarovky Sylvania so základňou E14, 15 W, sú určené na použitie v domácich spotrebičoch: rúry, odsávače pár, chladničky.

Žiarovky Sylvania halogén G4. Kompaktné žiarovky G4 sú navrhnuté pre napätie 12-24 V. Nevyhnutné pri výrobe dekoratívnych svietidiel.

Žiarovky Sylvania LED GU10. Sylvania LED žiarovky s jasným nasýteným svetlom. Nezohrievajú miestnosť, určenú pre vonkajšie alebo vnútorné osvetlenie.

Fluorescenčné žiarivky Sylvania

Žiarivky Sylvania T5 so základňou G5. Tieto žiarivky majú iný výkon, najobľúbenejšie: 40 wattov. Používa sa v rôznych svetelných oblastiach. Žiarivka Sylvania F 6W / 765 G5 s výkonom 6 wattov zaručuje dlhú životnosť. Je vhodný na osvetlenie takých priestorov, ako sú: kúpeľne, nábytok, výklady, vozidlá.

T8 žiarivky so zásuvkou G13. Najobľúbenejší typ fluorescenčného svetla môže byť farebný. Používa sa v rôznych priemyselných odvetviach. Sylvania je alternatívou k neónovým lampám. Používa sa tam, kde sú potrebné dekoratívne osvetlenie a farebné efekty: osvetlenie javiska, osvetlenie výkladov, vianočné osvetlenie, diskotéka, barové osvetlenie atď.

Fluorescenčná lampa Sylvania F36W / T8 36 wattov. V žiarení lampy dominujú modré a červené farby, ktoré podporujú fotochemické procesy a urýchľujú rast rastlín. Zdôrazňuje prirodzenú farbu rýb a rias v akváriách. Vhodné pre fotosyntézu v rastlinách. Používa sa v sladkovodných akváriách, zimných záhradách, skleníkoch a výstavách.

Svietidlá a žiarovky SYLVANIA Svietidlá a žiarovky SYLVANIA